SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FARGUELL NITRA, s.r.o.
- IČO36770302
- DIČ2022378237
- IČ DPHSK2022378237
- NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr., 2 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
14.27 mil. €
Zisk -1.03 mil. €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
14.27mil. €
↘ -35.1% YoY
EBITDA · 2024
-12k €
Čistý zisk · 2024
-1.03mil. €
Aktíva spolu
11.99mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
EU projekty
1
Σ 1.82 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 14.27 mil. € | -12k € | -1.03 mil. € | 11.99 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 22 mil. € | 1.78 mil. € | 758k € | 14.07 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 18.47 mil. € | 1.98 mil. € | 1.04 mil. € | 13.55 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 13.33 mil. € | 1.26 mil. € | 472k € | 10.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 11.01 mil. € | 1.16 mil. € | 391k € | 8.97 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 14.27 M € | 22.00 M € | 18.47 M € | 13.33 M € | 11.01 M € | 12.79 M € |
| EBITDA | -12 tis. € | 1.78 M € | 1.98 M € | 1.26 M € | 1.16 M € | 1.23 M € |
| EBITDA marža | -0.1 % | 8.1 % | 10.7 % | 9.4 % | 10.5 % | 9.6 % |
| Čistý zisk | -1.03 M € | 758 tis. € | 1.04 M € | 472 tis. € | 391 tis. € | 368 tis. € |
| Aktíva spolu | 11.99 M € | 14.07 M € | 13.55 M € | 10.51 M € | 8.97 M € | 9.30 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AF
Konateľ
Antonio Farguell Palomar
AF
Konateľ
Antonio Farguell Baratau
AF
Konateľ
Antonio Farguell Palomar
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Antonio Farguell Palomar | Konateľ | 2008-10-08 | 2022-09-20 |
| Antonio Farguell Palomar | Konateľ | 2008-10-08 | 2025-02-07 |
| Antonio Farguell Baratau | Konateľ | 2007-09-12 | 2022-09-20 |
| JUDr. Andrea Čiková | Konateľ | 2007-04-27 | 2007-09-19 |
| JUDr. Andrea Čiková | Konateľ | 2007-04-27 | 2007-09-12 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Antonio Farguell Baratau
Antonio Baratau Farguell
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
FARGUELL NITRA, s.r.o.RPO
Sídlo
Dolné Hony 8
Vznik
2007-04-27 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36770302RPO
DIČ
2022378237FS
IČ DPH
SK2022378237 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK1983700000006161137929FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-09-28 | Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 638k € |
| 2026-03-03 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | ZMLUVA č.: 6/1000244495 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou | 0 € |
| 2026-03-03 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | ZMLUVA č.: 6/1000244438 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou | 0 € |
| 2020-06-05 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra | Dohoda č. 20/16/54E/3707 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FARGUELL NITRA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36770302/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36770302/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36770302", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →