SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 S & S Kovovýroba s.r.o.

  • IČO36765431
  • DIČ2022370306
  • IČ DPHSK2022370306
  • NACE2553

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava-Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 2553, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.25mil. €
↘ -10.9% YoY
EBITDA · 2024
185k €
Čistý zisk · 2024
-46k €
Aktíva spolu
2.14mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
8
Σ 386k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 14 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 630k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.25 mil. € 185k € -46k € 2.14 mil. € RUZ závierka
2023 1.4 mil. € 256k € 2 681 € 1.83 mil. € RUZ závierka
2022 1.74 mil. € 256k € 2 362 € 1.46 mil. € RUZ závierka
2021 1.65 mil. € 373k € 19k € 1.35 mil. € RUZ závierka
2020 1.6 mil. € 405k € 18k € 1.61 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.25 M €1.40 M €1.74 M €1.65 M €1.60 M €2.78 M €
EBITDA185 tis. €256 tis. €256 tis. €373 tis. €405 tis. €467 tis. €
EBITDA marža14.8 %18.3 %14.7 %22.6 %25.3 %16.8 %
Čistý zisk-46 tis. €3 tis. €2 tis. €19 tis. €18 tis. €977 €
Aktíva spolu2.14 M €1.83 M €1.46 M €1.35 M €1.61 M €1.95 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Andrej Sucharda
Od 2023-07-12
OS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ondrej Sucharda
Od 2022-06-29
IM
Konateľ
Ing. Marek Mráz
Od 2010-07-26

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Andrej Sucharda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-25 2023-07-11
Andrej Sucharda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-05-19 2022-05-24
František Schavel Konateľ 2007-04-17 2009-11-26
František Schavel Konateľ 2007-04-17 2009-09-25
František Schavel Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-04-17 2009-11-26
Ing. František Sucharda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-04-17 2012-05-18
Ing. František Sucharda Konateľ 2007-04-17 2010-07-26
Ing. František Sucharda Konateľ 2007-04-17 2010-08-16
Ondrej Sucharda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-04-17 2022-06-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Andrej Sucharda
od 2023-01-23
Andrej Sucharda
od 2017-06-14 · do 2023-01-23
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
S & S Kovovýroba s.r.o.RPO
Sídlo
Svetlá 8
Vznik
2007-04-17 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36765431RPO
DIČ
2022370306FS
IČ DPH
SK2022370306 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava-Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1175000000004006194617FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 386k € celková hodnota 2024-10-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-01-31 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR – 13SP – 1001/0033/05 1.8 mil. €
2023-04-13 Mesto-Mestský úrad Nové Zámky Zmluva o združení finančných prostriedkov č. OPO/0467/2023 200k €
2014-06-17 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 199k €
2022-05-20 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 108k €
2023-10-18 Mesto-Mestský úrad Nové Zámky Dodatok č. 9 (DOD/1205/2023) k Zmluve o nájme a prevádzkovaní Zimného štadióna zo dňa 01.08.2011 43k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
S & S Kovovýroba s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36765431/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36765431/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36765431",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →