AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Enhanced due diligence

🇸🇰 Snowparadise a.s.

  • IČO36760048
  • DIČ2022355841
  • IČ DPHSK2022355841
  • NACE9311 · Prevádzka šport.zar.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví Prevádzka šport.zar., 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.37 mil. € Zisk -214k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.37mil. €
↘ -22.8% YoY
EBITDA · 2024
189k €
Čistý zisk · 2024
-214k €
Aktíva spolu
7.36mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 671k 1M 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.37 mil. € 189k € -214k € 7.36 mil. € RUZ závierka
2023 1.78 mil. € 548k € -202k € 7.34 mil. € RUZ závierka
2022 1.85 mil. € 703k € -69k € 7.66 mil. € RUZ závierka
2021 499k € 188k € -116k € 8.11 mil. € RUZ závierka
2020 1.67 mil. € 551k € -191k € 8.33 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.37 M €1.78 M €1.85 M €499 tis. €1.67 M €2.24 M €
EBITDA189 tis. €548 tis. €703 tis. €188 tis. €551 tis. €730 tis. €
EBITDA marža13.8 %30.9 %38 %37.7 %33 %32.6 %
Čistý zisk-214 tis. €-202 tis. €-69 tis. €-116 tis. €-191 tis. €-18 tis. €
Aktíva spolu7.36 M €7.34 M €7.66 M €8.11 M €8.33 M €8.76 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IH
Člen dozorného orgánu
Ing. Hana Fabianová
Od 2018-07-03
IM
predseda predstavenstva
Ing. Milan Fabian
Od 2018-07-03
JN
Člen dozorného orgánu
Jakub Nespala
Od 2018-07-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Mayer Člen dozorného orgánu 2018-07-03
Ing. Barbara Kovaľová Člen dozorného orgánu 2012-10-12 2016-02-10
Ing. Igor Rattaj Člen dozorného orgánu 2012-10-12 2018-07-03
Ing. Igor Rattaj Člen dozorného orgánu 2012-10-12 2018-07-11
Ing. Igor Rattaj Člen dozorného orgánu 2012-10-12 2018-02-27
Marcel Adamčík predseda predstavenstva 2012-10-12 2018-02-27
Marcel Adamčík predseda predstavenstva 2012-10-12 2018-07-11
Marcel Adamčík predseda predstavenstva 2012-10-12 2018-07-03
Mgr. Ing. Barbara Kadlic Kovaľová Člen dozorného orgánu 2012-10-12 2018-07-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Milan Fabian
od 2020-02-26
Milan Fabian
od 2019-03-20 · do 2020-02-26
Milan Fabián
od 2017-08-03 · do 2019-03-20
Igor Rattaj
od 2017-08-03 · do 2018-09-27
Roman Weck
od 2017-08-03 · do 2018-09-27
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Snowparadise a.s.RPO
Sídlo
Panónska 42
Vznik
2007-03-30 · 19 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36760048RPO
DIČ
2022355841FS
IČ DPH
SK2022355841 · aktívneFS
NACE
9311 · Prevádzka šport.zar.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
IBAN
SK5711000000002928885378FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2024-07-01 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-06-04 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 800k €
2016-09-28 Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik Odštepny závod Čadca Dohoda č. 2/2016 o určení výšky a spôsobe poskytnutia náhrady vlastníckych práv 815 €
2024-07-01 Horská záchranná služba Zmluva o odbere elektrickej energie z rozvodov dodávateľa 0 €
2020-05-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca DOHODA o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „ Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa §54 ods.1 písm. e ) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2019-04-15 Horská záchranná služba Zmluva o nájme nebytových priestorov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Snowparadise a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36760048/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36760048/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36760048",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →