SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PROFI-CHLAD, s.r.o.

  • IČO36758451
  • DIČ2022355038
  • IČ DPHSK2022355038
  • NACE2825 · Výroba chladiacich zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Košice - mestská časť Krásna, SK. Pôsobí v odvetví Výroba chladiacich zar., 12 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.49mil. €
↘ -31.3% YoY
EBITDA · 2025
38k €
Čistý zisk · 2025
351 €
Aktíva spolu
1.47mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
12
Σ 463k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 784k 2M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.49 mil. € 38k € 351 € 1.47 mil. € RUZ závierka
2024 2.16 mil. € 421k € 311k € 1.53 mil. € RUZ závierka
2023 2.03 mil. € 313k € 229k € 1.4 mil. € RUZ závierka
2022 2.02 mil. € 319k € 241k € 986k € RUZ závierka
2021 925k € 202k € 149k € 499k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.49 M €2.16 M €2.03 M €2.02 M €925 tis. €1.21 M €
EBITDA38 tis. €421 tis. €313 tis. €319 tis. €202 tis. €193 tis. €
EBITDA marža2.6 %19.5 %15.4 %15.8 %21.8 %15.9 %
Čistý zisk351 €311 tis. €229 tis. €241 tis. €149 tis. €138 tis. €
Aktíva spolu1.47 M €1.53 M €1.40 M €986 tis. €499 tis. €455 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Výrostko
Od 2022-05-20
JV
Konateľ
Jozef Výrostko
Od 2007-03-28
AR
Konateľ
Alexander Ráthy
Od 2007-03-28
Do 2018-12-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Alexander Ráthy Konateľ 2007-03-28 2018-11-20
Alexander Ráthy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-03-28 2018-12-18
Jozef Výrostko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-03-28 2022-05-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Výrostko
od 2017-07-04
Alexander Ráthy
od 2017-07-04 · do 2019-01-10
Alexander Ráthy
od 2017-01-31 · do 2017-07-04
Jozef Výrostko
od 2017-01-31 · do 2017-07-04
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PROFI-CHLAD, s.r.o.RPO
Sídlo
Traťová 6
Vznik
2007-03-28 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36758451RPO
DIČ
2022355038FS
IČ DPH
SK2022355038 · aktívneFS
NACE
2825 · Výroba chladiacich zar.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Krásna
Krajina
SK
IBAN
SK1902000000002284228355FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
12 zmlúv 463k € celková hodnota 2026-04-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-04-30 Univerzita Komenského v Bratislave - Jesseniova lekárska fakulta v Martine Rámcová dohoda o poskytnutí služby JLFUK MT 4-1 OVO/2026 131k €
2022-08-18 Univerzita Komenského v Bratislave - Jesseniova lekárska fakulta v Martine Rámcová dohoda na poskytnutie služieb č. JLFUK MT 62-ZNH/2022N 78k €
2023-12-18 Univerzita Komenského v Bratislave - Jesseniova lekárska fakulta v Martine Rámcová dohoda na poskytnutie služieb č. JLFUK MT 464-ZNH/2023N 75k €
2024-05-23 Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach Zmluva o dielo č. UPJŠ - 248/2024 - Dodanie a montáž vzduchotechniky strojovne pre 3. NP v II. sekcii TÚ UPJŠ LF, Trieda SNP č.1 Košice 51k €
2025-05-05 Univerzita Komenského v Bratislave - Jesseniova lekárska fakulta v Martine Zmluva o dielo 51k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROFI-CHLAD, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36758451/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36758451/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36758451",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →