SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BILANCIA SK s.r.o.

  • IČO36753939
  • DIČ2022347283
  • IČ DPHSK2022347283
  • NACE6920 · Účtovnícke činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Kvetoslavov, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 209k € Zisk 19k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
209k €
↗ +14.0% YoY
EBITDA · 2024
29k €
Čistý zisk · 2024
19k €
Aktíva spolu
133k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 76k 152k 230k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 209k € 29k € 19k € 133k € RUZ závierka
2023 184k € 30k € 20k € 117k € RUZ závierka
2022 156k € 16k € 8 556 € 107k € RUZ závierka
2021 140k € 26k € 17k € 92k € RUZ závierka
2020 82k € 9 577 € 7 959 € 66k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby209 tis. €184 tis. €156 tis. €140 tis. €82 tis. €133 tis. €
EBITDA29 tis. €30 tis. €16 tis. €26 tis. €10 tis. €24 tis. €
EBITDA marža14 %16.5 %10.2 %18.6 %11.6 %17.9 %
Čistý zisk19 tis. €20 tis. €9 tis. €17 tis. €8 tis. €17 tis. €
Aktíva spolu133 tis. €117 tis. €107 tis. €92 tis. €66 tis. €87 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jarmila Zaťková
Od 2025-01-25
IJ
Konateľ
Ing. Jarmila Zaťková
Od 2007-03-20
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jarmila Zaťková
Od 2022-05-18
Do 2025-01-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jarmila Zaťková Konateľ 2007-03-20 2025-01-24
Ing. Jarmila Zaťková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-03-20 2022-05-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BILANCIA SK s.r.o.RPO
Sídlo
Agátová ulica 161/5
Vznik
2007-03-20 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36753939RPO
DIČ
2022347283FS
IČ DPH
SK2022347283 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Kvetoslavov
Krajina
SK
IBAN
SK9102000000002281116657FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-05-06 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci 342 €
2019-05-06 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci 342 €
2019-05-06 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci 342 €
2020-06-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
2016-10-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o absolventskej praxi 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BILANCIA SK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36753939/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36753939/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36753939",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →