SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 VITAL DENT, s.r.o.
- IČO36751294
- DIČ2022344027
- NACE8623 · Zubná lekárska prax
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Zubná lekárska prax.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
158k €
↗ +18.1% YoY
EBITDA · 2024
46k €
Čistý zisk · 2024
35k €
Aktíva spolu
209k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 158k € | 46k € | 35k € | 209k € | RUZ závierka |
| 2023 | 134k € | 15k € | 11k € | 180k € | RUZ závierka |
| 2022 | 127k € | 18k € | 13k € | 182k € | RUZ závierka |
| 2021 | 110k € | 2 417 € | -846 € | 180k € | RUZ závierka |
| 2020 | 85k € | -205 € | -950 € | 173k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 158 tis. € | 134 tis. € | 127 tis. € | 110 tis. € | 85 tis. € | 104 tis. € |
| EBITDA | 46 tis. € | 15 tis. € | 18 tis. € | 2 tis. € | -205 € | 10 tis. € |
| EBITDA marža | 29.1 % | 11.5 % | 13.9 % | 2.2 % | -0.2 % | 10.1 % |
| Čistý zisk | 35 tis. € | 11 tis. € | 13 tis. € | -846 € | -950 € | 6 tis. € |
| Aktíva spolu | 209 tis. € | 180 tis. € | 182 tis. € | 180 tis. € | 173 tis. € | 144 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Juraj Veverka
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Jana Veverková
MJ
Konateľ
MUDr. Jana Veverková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Juraj Veverka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-03-13 | 2022-08-22 |
| MUDr. Jana Veverková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-03-13 | 2022-08-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
VITAL DENT, s.r.o.RPO
Sídlo
Novobanská 17
Vznik
2007-03-13 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36751294RPO
DIČ
2022344027FS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VITAL DENT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36751294/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36751294/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36751294", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →