🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Kaluža · SK
TRR centrum Kaluža, s.r.o.
IČO36750841DIČ2022337845IČ DPHSK2022337845NACE9311 · Prevádzka šport.zar.EST.2007 · 19r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10025–49 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 29 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.67mil. €
↗ +1.2% YoY
EBITDA · 2025
805k €
Čistý zisk · 2025
159k €
Aktíva spolu
9.46mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
4
Σ 19k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
29 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
70
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TRR centrum Kaluža, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.67 mil. € | 805k € | 159k € | 9.46 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.64 mil. € | 923k € | 398k € | 9.58 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.41 mil. € | 784k € | 294k € | 8.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.69 mil. € | 360k € | 7 408 € | 8.47 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 676k € | 159k € | 1 476 € | 8.51 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.67 M € | 2.64 M € | 2.41 M € | 1.69 M € | 676 tis. € | 988 tis. € |
| EBITDA | 805 tis. € | 923 tis. € | 784 tis. € | 360 tis. € | 159 tis. € | 251 tis. € |
| EBITDA marža | 30.1 % | 35 % | 32.5 % | 21.2 % | 23.4 % | 25.4 % |
| Čistý zisk | 159 tis. € | 398 tis. € | 294 tis. € | 7 tis. € | 1 tis. € | -51 € |
| Aktíva spolu | 9.46 M € | 9.58 M € | 8.80 M € | 8.47 M € | 8.51 M € | 8.48 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-09-29 | Obec Kaluža | Zmluva o prevode obchodného podielu doterajšieho spoločníka na inú osobu | 18k € |
| 2023-05-26 | Obec Pozdišovce | Nájomná zmluva | 700 € |
| 2024-04-03 | Košice Región Turizmus | Zmluva o spolupráci | 0 € |
| 2023-08-16 | Mesto Michalovce | 20230807 Dohoda o vzájomnej spolupráci - podpora seniorov | 0 € |
| 2019-10-15 | Slovenská pošta, a. s. | Zmluva o spolupráci | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MA
Konateľ
Mgr. Anna Fedorčáková
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Jana Adam Ferenčíková
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Martina Lesníková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Adriana Fabianová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-25 | — |
| Ing. Juraj Naščák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-25 | — |
| Ing. Ladislav Panulin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-25 | — |
| Ing. Ľubomír Tirpák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-25 | — |
| Ing. Miron Kotora | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-25 | — |
| Jaromíra Ostrožovičová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-25 | — |
| Jozef Maskaľ | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-25 | — |
| Mgr. Vladimír Komár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-25 | — |
| Vladimír Janičina | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-02-25 | — |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TRR centrum Kaluža, s.r.o.RPO
Sídlo
780
Vznik
2007-03-10 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36750841RPO
DIČ
2022337845FS
IČ DPH
SK2022337845 · aktívneFS
NACE
9311 · Prevádzka šport.zar.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Kaluža
Krajina
SK
IBAN
SK1031000000004470044209FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36750841/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36750841/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36750841", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.