SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 JOJO, s.r.o.

  • IČO36750824
  • DIČ2022345578
  • NACE5630 · Služby pohostinstiev

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Jelšovec, SK. Pôsobí v odvetví Služby pohostinstiev.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit E · 33/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2018 1.2 mil. € Zisk -43k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2018
1.2mil. €
↗ +82.1% YoY
EBITDA · 2018
-37k €
Čistý zisk · 2018
-43k €
Aktíva spolu
297k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 33/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 5 065 €
Dlh zdravotnej poisťovne 1 574 €
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
33 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 436k 873k 1M 2014 2015 2016 2017 2018
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2018 1.2 mil. € -37k € -43k € 297k € RUZ závierka
2017 660k € -77k € -122k € 236k € RUZ závierka
2016 434k € -33k € -127k € 261k € RUZ závierka
2015 476k € -129k € -129k € 115k € RUZ závierka
2014 311k € 1 378 € 1 378 € 60k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka20182017201620152014
Tržby1.20 M €660 tis. €434 tis. €476 tis. €311 tis. €
EBITDA-37 tis. €-77 tis. €-33 tis. €-129 tis. €1 tis. €
EBITDA marža-3.1 %-11.6 %-7.6 %-27.1 %0.4 %
Čistý zisk-43 tis. €-122 tis. €-127 tis. €-129 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu297 tis. €236 tis. €261 tis. €115 tis. €60 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

KD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Krisztián Dávid
Od 2020-02-13
KD
Konateľ
Krisztián Dávid
Od 2020-01-27
JV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Varga
Od 2010-02-19
Do 2016-12-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Juraj Varga Konateľ 2007-03-10 2020-07-28
Juraj Varga Konateľ 2007-03-10 2020-07-10
Juraj Varga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-03-10 2010-02-18

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JOJO, s.r.o.RPO
Sídlo
Jelšovec 79
Vznik
2007-03-10 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36750824RPO
DIČ
2022345578FS
NACE
5630 · Služby pohostinstiev
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Jelšovec
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JOJO, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36750824/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36750824/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36750824",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →