🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK
Marenčin PT, spol. s r.o.
IČO36750611DIČ2022350946IČ DPHSK2022350946NACE5811 · Vydávanie kníhEST.2007 · 19r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
427k €
↘ -23.1% YoY
EBITDA · 2024
34k €
Čistý zisk · 2024
20k €
Aktíva spolu
372k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
23
Σ 162k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Marenčin PT, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 427k € | 34k € | 20k € | 372k € | RUZ závierka |
| 2023 | 555k € | 23k € | 9 736 € | 250k € | RUZ závierka |
| 2022 | 520k € | 14k € | 501 € | 271k € | RUZ závierka |
| 2021 | 504k € | 14k € | 3 798 € | 249k € | RUZ závierka |
| 2020 | 504k € | 12k € | 1 585 € | 355k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 427 tis. € | 555 tis. € | 520 tis. € | 504 tis. € | 504 tis. € | 480 tis. € |
| EBITDA | 34 tis. € | 23 tis. € | 14 tis. € | 14 tis. € | 12 tis. € | 10 tis. € |
| EBITDA marža | 7.9 % | 4.2 % | 2.6 % | 2.8 % | 2.4 % | 2 % |
| Čistý zisk | 20 tis. € | 10 tis. € | 501 € | 4 tis. € | 2 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 372 tis. € | 250 tis. € | 271 tis. € | 249 tis. € | 355 tis. € | 299 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-06-14 | Fond na podporu umenia | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 22-154-05182 | 30k € |
| 2025-07-31 | Fond na podporu umenia | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 25-154-04007 | 28k € |
| 2020-08-26 | Fond na podporu umenia | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 20-154-04324 | 21k € |
| 2023-05-17 | Fond na podporu umenia | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 23-154-04275 | 20k € |
| 2021-07-06 | Fond na podporu umenia | Zmluva o poskytnutí finančných prostriedkov č. 21-154-04118 | 20k € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Albert Marenčin
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Terézia Golasová
RA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Albert Marenčin
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Albert Marenčin | Konateľ | 2009-09-01 | — |
| RNDr. Albert Marenčin | Konateľ | 2007-03-10 | — |
| Mgr. Terézia Golasová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-11-24 | 2022-07-06 |
| Mgr. Albert Marenčin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-10-20 | 2022-07-06 |
| RNDr. Albert Marenčin | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-03-10 | 2022-07-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Marenčin PT, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Jelenia 6
Vznik
2007-03-10 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36750611RPO
DIČ
2022350946FS
IČ DPH
SK2022350946 · aktívneFS
NACE
5811 · Vydávanie kníh
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK3475000000004018350146FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36750611/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36750611/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36750611", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.