SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TERNO NR, s.r.o.
- IČO36749460
- DIČ2022342553
- IČ DPHSK2022342553
- NACE4632 · Veľkoobchod s mäsom
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s mäsom.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 60/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
54k €
Zisk -1 930 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
54k €
↗ +4.4% YoY
EBITDA · 2024
14k €
Čistý zisk · 2024
-1 930 €
Aktíva spolu
1.4mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
C· 60/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 54k € | 14k € | -1 930 € | 1.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 51k € | 16k € | 944 € | 1.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 32k € | 20k € | 3 072 € | 1.41 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 34k € | 18k € | 2 096 € | 1.42 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 34k € | 17k € | 1 136 € | 1.44 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 54 tis. € | 51 tis. € | 32 tis. € | 34 tis. € | 34 tis. € | 33 tis. € |
| EBITDA | 14 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € | 18 tis. € | 17 tis. € | 4 tis. € |
| EBITDA marža | 26.4 % | 31.6 % | 62.3 % | 52.9 % | 50.6 % | 13 % |
| Čistý zisk | -2 tis. € | 944 € | 3 tis. € | 2 tis. € | 1 tis. € | -11 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.40 M € | 1.40 M € | 1.41 M € | 1.42 M € | 1.44 M € | 1.45 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Greguš
IC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Chalid Abbás
RG
Konateľ
Robert Greguš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Chalid Abbás | Konateľ | 2007-03-08 | — |
| Róbert Greguš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-09-17 | 2022-08-22 |
| Ing. Chalid Abbás | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-20 | 2022-05-22 |
| Ivona Chromá | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-05-20 | 2015-09-16 |
| Róbert Greguš | Konateľ | 2008-01-21 | 2017-06-28 |
| Ivona Chromá | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-10-11 | 2010-05-19 |
| Ivona Chromá | Konateľ | 2007-10-08 | 2008-01-21 |
| Ivona Chromá | Konateľ | 2007-10-08 | 2008-02-15 |
| Ing. Chalid Abbás | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-03-08 | 2010-05-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
TERNO NR, s.r.o.RPO
Sídlo
Dlhá 96
Vznik
2007-03-08 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36749460RPO
DIČ
2022342553FS
IČ DPH
SK2022342553 · aktívneFS
NACE
4632 · Veľkoobchod s mäsom
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK2311000000002927834122FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TERNO NR, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36749460/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36749460/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36749460", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →