SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EURY - PACK System s.r.o.
- IČO36749346
- DIČ2022336767
- IČ DPHSK2022336767
- NACE1624 · Výroba drev.kontajnerov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Fiľakovo, SK. Pôsobí v odvetví Výroba drev.kontajnerov, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
5.17 mil. €
Zisk 440k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
5.17mil. €
↗ +27.4% YoY
EBITDA · 2024
719k €
Čistý zisk · 2024
440k €
Aktíva spolu
2.79mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 110k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.17 mil. € | 719k € | 440k € | 2.79 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 4.06 mil. € | 537k € | 315k € | 2.73 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.34 mil. € | 603k € | 377k € | 2.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.39 mil. € | 409k € | 173k € | 2.14 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 2.07 mil. € | 419k € | 127k € | 1.44 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5.17 M € | 4.06 M € | 4.34 M € | 4.39 M € | 2.07 M € | 2.64 M € |
| EBITDA | 719 tis. € | 537 tis. € | 603 tis. € | 409 tis. € | 419 tis. € | 368 tis. € |
| EBITDA marža | 13.9 % | 13.2 % | 13.9 % | 9.3 % | 20.2 % | 13.9 % |
| Čistý zisk | 440 tis. € | 315 tis. € | 377 tis. € | 173 tis. € | 127 tis. € | 151 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.79 M € | 2.73 M € | 2.01 M € | 2.14 M € | 1.44 M € | 1.46 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
OF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ondrej Fajd
OF
Konateľ
Ondrej Fajd
OF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ondrej Fajd
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ondrej Fajd
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
EURY - PACK System s.r.o.RPO
Sídlo
Železničná 1192
Vznik
2007-03-08 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36749346RPO
DIČ
2022336767FS
IČ DPH
SK2022336767 · aktívneFS
NACE
1624 · Výroba drev.kontajnerov
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Fiľakovo
Krajina
SK
Web
IBAN
SK2811110000006902254023FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-06-25 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 200k € |
| 2022-02-07 | Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 110k € |
| 2020-06-04 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu " Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa §54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2016-02-16 | Ministerstvo hospodárstva SR | Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci č. KaHR-111DM-1301/830/066/ZZ01 | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EURY - PACK System s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36749346/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36749346/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36749346", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →