SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JOPI ČS s.r.o.
- IČO36746053
- DIČ2022328495
- NACE4730 · Maloobch.s pohon.látkami
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s pohon.látkami.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 38/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2022
1.6 mil. €
Zisk 12k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2022
1.6mil. €
↘ -86.4% YoY
EBITDA · 2022
24k €
Čistý zisk · 2022
12k €
Aktíva spolu
2.78mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 38/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
19k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
38 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 1.6 mil. € | 24k € | 12k € | 2.78 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 11.79 mil. € | -67k € | -79k € | 3.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 21.1 mil. € | 182k € | 83k € | 4.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2019 | 24.8 mil. € | 93k € | 17k € | 2.3 mil. € | RUZ závierka |
| 2018 | 24.69 mil. € | -5 475 € | -74k € | 2.25 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.60 M € | 11.79 M € | 21.10 M € | 24.80 M € | 24.69 M € | 20.63 M € |
| EBITDA | 24 tis. € | -67 tis. € | 182 tis. € | 93 tis. € | -5 tis. € | 86 tis. € |
| EBITDA marža | 1.5 % | -0.6 % | 0.9 % | 0.4 % | -0 % | 0.4 % |
| Čistý zisk | 12 tis. € | -79 tis. € | 83 tis. € | 17 tis. € | -74 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.78 M € | 3.80 M € | 4.25 M € | 2.30 M € | 2.25 M € | 1.20 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adam Lenárt
DL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Daniel Lenárt
AL
Konateľ
Adam Lenárt
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Daniel Lenárt | Konateľ | 2023-09-05 | — |
| Ing. Ivan Komínek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-03-10 | 2023-10-11 |
| Ing. Ivan, Komínek | Konateľ | 2023-01-23 | 2023-10-11 |
| Ing. Ivan, Komínek | Konateľ | 2023-01-23 | 2023-09-05 |
| Jozef Kertész | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-03-16 | 2023-03-09 |
| Štefan Nagy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-03-16 | 2023-03-09 |
| Jozef Kertész | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-07-26 | 2021-03-15 |
| Štefan Nagy | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-07-26 | 2021-03-15 |
| Jozef Kertész | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2015-02-26 | 2018-07-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
JOPI ČS s.r.o.RPO
Sídlo
Volgogradská 11065/26
Vznik
2007-03-01 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36746053RPO
DIČ
2022328495FS
NACE
4730 · Maloobch.s pohon.látkami
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JOPI ČS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36746053/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36746053/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36746053", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →