SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Lešenie PRIMA s.r.o.
- IČO36744999
- DIČ2022327076
- IČ DPHSK2022327076
- NACE7739 · Prenájom ost.stroj.,tov.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Nemce, SK. Pôsobí v odvetví Prenájom ost.stroj.,tov., 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.51mil. €
↗ +37.8% YoY
EBITDA · 2025
138k €
Čistý zisk · 2025
59k €
Aktíva spolu
781k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
4
Σ 1 550 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.51 mil. € | 138k € | 59k € | 781k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.09 mil. € | 167k € | 76k € | 1.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.53 mil. € | 414k € | 262k € | 1.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.33 mil. € | 333k € | 184k € | 1.41 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.16 mil. € | 264k € | 133k € | 1.24 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.51 M € | 1.09 M € | 1.53 M € | 1.33 M € | 1.16 M € | 942 tis. € |
| EBITDA | 138 tis. € | 167 tis. € | 414 tis. € | 333 tis. € | 264 tis. € | 144 tis. € |
| EBITDA marža | 9.2 % | 15.3 % | 27 % | 24.9 % | 22.8 % | 15.3 % |
| Čistý zisk | 59 tis. € | 76 tis. € | 262 tis. € | 184 tis. € | 133 tis. € | 42 tis. € |
| Aktíva spolu | 781 tis. € | 1.01 M € | 1.68 M € | 1.41 M € | 1.24 M € | 1.05 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jolana Fedorová
IK
Konateľ
Ivan Kristály
JF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jolana Fedorová
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Jolana Fedorová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Lešenie PRIMA s.r.o.RPO
Sídlo
Nemčianska 308
Vznik
2007-02-27 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36744999RPO
DIČ
2022327076FS
IČ DPH
SK2022327076 · aktívneFS
NACE
7739 · Prenájom ost.stroj.,tov.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Nemce
Krajina
SK
IBAN
SK0375000000004027781917FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-12-01 | Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského | Zmluva o dielo | 63k € |
| 2013-11-18 | SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p. | Zmluva o dielo k cenovej ponuke BB1415 o zhotovenie a montáž hliníkových výrobkov | 18k € |
| 2012-01-30 | Regionálny úrad verejného zdravotníctva Banská Bystrica | Zmluva o dielo k cenovej ponuke BB957 o zhotovenie a montáž plastových výrobkov | 8 987 € |
| 2025-10-31 | Obec Nemce | Zmluvas o dielo - Lešenie Prima | 550 € |
| 2024-10-23 | Obec Nemce | Zmluva o dielo - Lešenie Prima | 500 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Lešenie PRIMA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36744999/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36744999/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36744999", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →