SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 GE-Metal Štós, s.r.o.
- IČO36744808
- DIČ2022337438
- IČ DPHSK2022337438
- NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Štós, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 84/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.82 mil. €
Zisk 2 823 €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.82mil. €
↗ +14.6% YoY
EBITDA · 2024
107k €
Čistý zisk · 2024
2 823 €
Aktíva spolu
1.84mil. €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A· 84/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
205 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
84 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.82 mil. € | 107k € | 2 823 € | 1.84 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.59 mil. € | 113k € | 393 € | 1.71 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.88 mil. € | 114k € | 18k € | 1.58 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.88 mil. € | 108k € | 2 115 € | 1.45 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.62 mil. € | 115k € | 20k € | 1.1 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.82 M € | 1.59 M € | 1.88 M € | 1.88 M € | 1.62 M € | 1.89 M € |
| EBITDA | 107 tis. € | 113 tis. € | 114 tis. € | 108 tis. € | 115 tis. € | 200 tis. € |
| EBITDA marža | 5.9 % | 7.1 % | 6.1 % | 5.8 % | 7.1 % | 10.6 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 393 € | 18 tis. € | 2 tis. € | 20 tis. € | 116 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.84 M € | 1.71 M € | 1.58 M € | 1.45 M € | 1.10 M € | 910 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Knap
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Sopko
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Sopko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Zuzana Zelená | Konateľ | 2010-03-08 | 2013-05-24 |
| Ing. Zuzana Zelená | Konateľ | 2010-03-08 | 2013-04-15 |
| Gabriel Gedeon | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-07-04 | 2010-12-13 |
| Martin Zich | Konateľ | 2009-06-01 | 2010-03-30 |
| Martin Zich | Konateľ | 2009-06-01 | 2010-03-08 |
| Gabriel Gedeon | Konateľ | 2007-02-27 | 2009-06-01 |
| Gabriel Gedeon | Konateľ | 2007-02-27 | 2009-07-03 |
| Gabriel Gedeon | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-27 | 2009-07-03 |
| Juraj Gedeon | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-27 | 2010-12-13 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
GE-Metal Štós, s.r.o.RPO
Sídlo
297
Vznik
2007-02-27 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36744808RPO
DIČ
2022337438FS
IČ DPH
SK2022337438 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Štós
Krajina
SK
IBAN
SK9509000000000447651838FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-11-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
| 2015-03-12 | Detský domov Štós | Darovacia zmluva | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GE-Metal Štós, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36744808/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36744808/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36744808", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →