SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Versium, s.r.o.
- IČO36742651
- DIČ2022331652
- IČ DPHSK2022331652
- NACE7320 · Prieskum trhu,mienky
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Prieskum trhu,mienky, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.09mil. €
↗ +15.0% YoY
EBITDA · 2025
384k €
Čistý zisk · 2025
273k €
Aktíva spolu
995k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
3
Σ 145k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.09 mil. € | 384k € | 273k € | 995k € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.82 mil. € | 326k € | 221k € | 765k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.68 mil. € | 316k € | 229k € | 849k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.47 mil. € | 280k € | 215k € | 661k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.16 mil. € | 178k € | 119k € | 492k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.09 M € | 1.82 M € | 1.68 M € | 1.47 M € | 1.16 M € | 1.12 M € |
| EBITDA | 384 tis. € | 326 tis. € | 316 tis. € | 280 tis. € | 178 tis. € | 238 tis. € |
| EBITDA marža | 18.3 % | 17.9 % | 18.9 % | 19.1 % | 15.4 % | 21.2 % |
| Čistý zisk | 273 tis. € | 221 tis. € | 229 tis. € | 215 tis. € | 119 tis. € | 166 tis. € |
| Aktíva spolu | 995 tis. € | 765 tis. € | 849 tis. € | 661 tis. € | 492 tis. € | 546 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MR
Konateľ
Mgr. RNDr. Csaba Tóth, PhD.
MT
Konateľ
Mgr. Tomáš Pavlík
PD
Konateľ
PharmDr. Daniel Ferianc
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Libor Urban | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-12-01 | 2025-07-08 |
| Ing. Libor Urban | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-01-28 | 2022-11-30 |
| Ing. Libor Urban | Konateľ | 2010-06-24 | 2025-12-31 |
| Ing. Libor Urban | Konateľ | 2010-06-24 | 2025-12-30 |
| Ing. Ivan Vančo | Konateľ | 2007-02-22 | 2013-09-16 |
| Ing. Ivan Vančo | Konateľ | 2007-02-22 | 2013-10-24 |
| Ing. Ivan Vančo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-22 | 2013-10-24 |
| PhDr. Richard Vančo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-22 | 2011-01-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Daniel Ferianc
Tomáš Pavlík
Libor Urban
Libor Urban
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Versium, s.r.o.RPO
Sídlo
Gagarinova 5B
Vznik
2007-02-22 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36742651RPO
DIČ
2022331652FS
IČ DPH
SK2022331652 · aktívneFS
NACE
7320 · Prieskum trhu,mienky
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK0511000000002626768950FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-09-12 | Národný onkologický ústav | Rámcová dohoda č. 80/2024/NOU | 121k € |
| 2023-11-30 | Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica | Rámcová dohoda | 16k € |
| 2022-03-08 | Fakultná nemocnica s poliklinikou F. D. Roosevelta Banská Bystrica | Rámcová dohoda | 8 041 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Versium, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36742651/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36742651/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36742651", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →