SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 T.C.T., spol. s r.o.

  • IČO36742121
  • DIČ2022346568
  • IČ DPHSK2022346568
  • NACE5510 · Hotelové ubytovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Brezno, SK. Pôsobí v odvetví Hotelové ubytovanie, 6 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 870k € Zisk 105k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
870k €
↘ -36.8% YoY
EBITDA · 2024
217k €
Čistý zisk · 2024
105k €
Aktíva spolu
1.59mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
6
Σ 59k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov

V roku 2024 dosiahla firma tržby 870 tis. €, -37% YoY, čistý zisk 105 tis. €. Compliance vrstva: Štandardný profil. Aktívna od roku 2007. Bez aktívnych sankcií, dlhov a insolvenčných vlajočiek.

Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky compliance signály v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, PEP, insolvencia, daňový dlh ani shell-address sústredenie. Vhodné pre štandardný KYB bez enhanced due diligence.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 80
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 500k 1000k 2M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 870k € 217k € 105k € 1.59 mil. € RUZ závierka
2023 1.38 mil. € 169k € 59k € 1.6 mil. € RUZ závierka
2022 596k € 90k € 1 806 € 1.85 mil. € RUZ závierka
2021 235k € 117k € 18k € 1.61 mil. € RUZ závierka
2020 785k € 151k € 33k € 1.63 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby870 tis. €1.38 M €596 tis. €235 tis. €785 tis. €1.65 M €
EBITDA217 tis. €169 tis. €90 tis. €117 tis. €151 tis. €371 tis. €
EBITDA marža25 %12.3 %15.2 %50 %19.2 %22.4 %
Čistý zisk105 tis. €59 tis. €2 tis. €18 tis. €33 tis. €251 tis. €
Aktíva spolu1.59 M €1.60 M €1.85 M €1.61 M €1.63 M €1.88 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martin Hrbáň
Od 2022-09-21
IZ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Zdenko Hrbáň
Od 2022-09-21
IM
Konateľ
Ing. Martin Hrbáň
Od 2013-12-02

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Zdenko Hrbáň Konateľ 2007-02-21
Ing. Martin Hrbáň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-08-10 2022-09-20
Ing. Martin Hrbáň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-01-10 2019-04-04
Ing. Zdenko Hrbáň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-01-10 2022-09-20
Ing. Martin Hrbáň Konateľ 2013-12-02 2018-10-17
Ing. Zdenko Hrbáň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-21 2014-01-09
Stanislav Zingor Konateľ 2007-02-21 2011-07-26
Stanislav Zingor Konateľ 2007-02-21 2011-07-11
Stanislav Zingor Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-21 2011-07-26

Skutoční vlastníci (RPVS)

Martin Hrbáň
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Zdenko Hrbáň
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené cez § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z.z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
T.C.T., spol. s r.o.RPO
Sídlo
Bystrá 141
Vznik
2007-02-21 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36742121RPO
DIČ
2022346568FS
IČ DPH
SK2022346568 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Brezno
Krajina
SK
IBAN
SK0409000000005037093143FS
Bankové účty
9 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
6 zmlúv 59k € celková hodnota 2025-09-22 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-07-22 Slovenská správa ciest, Bratislava Správa Školiaceho a rekreačného zariadenia SSC 59k €
2017-01-05 Gymnázium Zmluva o poskytovaní služieb 14k €
2015-12-30 Gymnázium Zmluva o poskytovaní služieb 14k €
2017-12-18 Športové gymnázium Zmluva o poskytovaní služieb 9 600 €
2017-02-16 Krajská hvezdáreň a planetárium Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom Zmluva o poskytovaní služieb 3 480 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
T.C.T., spol. s r.o. nespadá pod rozsah NIS2 na základe NACE kódu, veľkosti a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36742121/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36742121/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36742121",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 1d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 1d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 1d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 1d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 1d

Každý fakt linkuje na primárny verejný register. Entyrix nepretvára dáta — robí ich queryovateľnými a joinovateľnými.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →