SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Nábytok GALAN, s.r.o.
- IČO36741442
- DIČ2022330057
- NACE4755
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Pezinok, SK. Pôsobí v odvetví 4755.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
D · 53/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2014
2.23 mil. €
Zisk -138k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2014
2.23mil. €
EBITDA · 2014
-357k €
Čistý zisk · 2014
-138k €
Aktíva spolu
2.52mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
D· 53/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
260 €
Dlh zdravotnej poisťovne
43k €
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
61 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
53 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 2.23 mil. € | -357k € | -138k € | 2.52 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2014 |
|---|---|
| Tržby | 2.23 M € |
| EBITDA | -357 tis. € |
| EBITDA marža | -16 % |
| Čistý zisk | -138 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.52 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dana Galanová
DG
Konateľ
Dana Galanová
PG
Konateľ
Peter Galan
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Galan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-20 | — |
| Dana Galanová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-20 | 2022-05-23 |
| Ing. Gabriela Meierová | Konateľ | 2007-02-20 | 2013-01-24 |
| Ing. Gabriela Meierová | Konateľ | 2007-02-20 | 2013-01-08 |
| Ing. Gabriela Meierová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-20 | 2014-03-28 |
| Ing. Peter Galan | Konateľ | 2007-02-20 | 2014-03-19 |
| Ing. Peter Galan | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-20 | 2014-03-28 |
| Ing. Peter Galan | Konateľ | 2007-02-20 | 2014-03-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Nábytok GALAN, s.r.o.RPO
Sídlo
M. R. Štefánika 6
Vznik
2007-02-20 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36741442RPO
DIČ
2022330057FS
NACE
4755
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Pezinok
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-06-25 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle § 558 Občianského zákonníka | 11k € |
| 2012-02-29 | Kancelária prezidenta Slovenskej republiky | Kúpna zmluva | 97 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Nábytok GALAN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
2016-10-11
Okresný súd Bratislava I v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Nábytok GALAN, s.r.o., so sídlom M. R. Štefánika 6, 902 01 Pezinok, IČO: 36 741 442, správcom ktorého je: JUDr. Karol Kovár, so sídlom kancelárie Vajnorská 8/A, 831 04 Bratislava, značka správcu S310, o návrhu správcu na priznanie paušálnej odmeny za výkon funkcie do konania prvej schôdze veriteľov,
bankruptcy
2016-08-18
Okresný súd Bratislava I v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Nábytok GALAN, s.r.o., so sídlom M. R. Štefánika 6, 902 01 Pezinok, IČO: 36 741 442, správcom ktorého je: JUDr. Karol Kovár, so sídlom kancelárie Vajnorská 8/A, 831 04 Bratislava, značka správcu S310, o návrhu na predĺženie lehoty na vyhotovenie súpisu majetku podstát,
bankruptcy
2016-06-28
Okresný súd Bratislava I v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Nábytok GALAN, s.r.o., so sídlom M. R. Štefánika 6, 902 01 Pezinok, IČO: 36 741 442, správcom ktorého je: JUDr. Karol Kovár, so sídlom kancelárie Vajnorská 8/A, 831 04 Bratislava, značka správcu S310, o návrhu na predĺženie lehoty na vyhotovenie súpisu majetku podstát,
bankruptcy
2016-05-27
Okresný súd Bratislava I v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: Nábytok GALAN, s.r.o., so sídlom M. R. Štefánika 6, 902 01 Pezinok, IČO: 36 741 442, správcom ktorého je JUDr. Karol Kovár, so sídlom kancelárie Vajnorská 8/A, 831 04 Bratislava, značka správcu S310, o vrátení nespotrebovaného preddavku na úhradu odmeny a výdavkov predbežného správcu,
bankruptcy
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36741442/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36741442/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36741442", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →