SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SLOVIZOL, s.r.o.

  • IČO36732427
  • DIČ2022309586
  • IČ DPHSK2022309586
  • NACE2221 · Výroba plastových dosiek

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví Výroba plastových dosiek, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 83/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 6.16 mil. € Zisk -184k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
6.16mil. €
↘ -2.6% YoY
EBITDA · 2025
21k €
Čistý zisk · 2025
-184k €
Aktíva spolu
1.81mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 123k €
Kredit
A· 83/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4M 9M 14M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 6.16 mil. € 21k € -184k € 1.81 mil. € RUZ závierka
2024 6.32 mil. € -166k € -349k € 1.83 mil. € RUZ závierka
2023 6.73 mil. € 192k € 11k € 2.11 mil. € RUZ závierka
2022 12.36 mil. € 1.28 mil. € 916k € 2.57 mil. € RUZ závierka
2021 8.08 mil. € 179k € 54k € 2.01 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby6.16 M €6.32 M €6.73 M €12.36 M €8.08 M €4.49 M €
EBITDA21 tis. €-166 tis. €192 tis. €1.28 M €179 tis. €-8 tis. €
EBITDA marža0.3 %-2.6 %2.9 %10.4 %2.2 %-0.2 %
Čistý zisk-184 tis. €-349 tis. €11 tis. €916 tis. €54 tis. €-171 tis. €
Aktíva spolu1.81 M €1.83 M €2.11 M €2.57 M €2.01 M €1.42 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Karol Rumanovský
Od 2022-09-21
IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Roman Vavrík
Od 2022-05-23
SS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Stanislav Sedlár
Od 2022-05-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Karol Rumanovský Konateľ 2007-01-31
Ing. Roman Vavrík Konateľ 2007-01-31
Stanislav Sedlár Konateľ 2007-01-31
Ing. Karol Rumanovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-31 2022-09-20
Ing. Roman Vavrík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-31 2022-05-22
Stanislav Sedlár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-31 2022-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Karol Rumanovský
od 2025-05-30
Stanislav Sedlár
od 2025-05-30
Roman Vavrík
od 2025-05-30
Karol Rumanovský
od 2019-08-01 · do 2022-01-17
Stanislav Sedlár
od 2019-08-01 · do 2022-01-17
Roman Vavrík
od 2019-08-01 · do 2022-01-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SLOVIZOL, s.r.o.RPO
Sídlo
Jelenecká 3
Vznik
2007-01-31 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36732427RPO
DIČ
2022309586FS
IČ DPH
SK2022309586 · aktívneFS
NACE
2221 · Výroba plastových dosiek
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
SK2711110000006629614007FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 123k € celková hodnota 2025-06-12 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-06-12 Mestská časť Bratislava-Petržalka Izolačný materiál 2025 123k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SLOVIZOL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36732427/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36732427/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36732427",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →