SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 SUNLIU s.r.o.
- IČO36727083
- DIČ2022306407
- IČ DPHSK2022306407
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Košice - mestská časť Nad jazerom, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
539k €
Zisk 12k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
539k €
↗ +35.4% YoY
EBITDA · 2025
18k €
Čistý zisk · 2025
12k €
Aktíva spolu
471k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 539k € | 18k € | 12k € | 471k € | RUZ závierka |
| 2024 | 398k € | 9 958 € | 7 180 € | 410k € | RUZ závierka |
| 2023 | 172k € | -3 875 € | -4 025 € | 355k € | RUZ závierka |
| 2022 | 155k € | -25k € | -26k € | 337k € | RUZ závierka |
| 2021 | 145k € | -9 571 € | -9 704 € | 345k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 539 tis. € | 398 tis. € | 172 tis. € | 155 tis. € | 145 tis. € | 189 tis. € |
| EBITDA | 18 tis. € | 10 tis. € | -4 tis. € | -25 tis. € | -10 tis. € | -2 tis. € |
| EBITDA marža | 3.3 % | 2.5 % | -2.3 % | -16.3 % | -6.6 % | -1.2 % |
| Čistý zisk | 12 tis. € | 7 tis. € | -4 tis. € | -26 tis. € | -10 tis. € | -2 tis. € |
| Aktíva spolu | 471 tis. € | 410 tis. € | 355 tis. € | 337 tis. € | 345 tis. € | 303 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
QS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Qinghua Sun
SK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Shu Kunjing
QS
Konateľ
Qinghua Sun
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Fengjiang Li | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2025-05-27 | 2025-06-20 |
| Fengjiang Li | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-01-14 | 2025-05-26 |
| Qinghua Sun | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-01-14 | 2025-05-26 |
| Fengjiang Li | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-06-13 | 2023-01-13 |
| Fengjiang Li | Konateľ | 2014-06-06 | 2025-05-26 |
| Fengjiang Li | Konateľ | 2014-06-06 | 2025-04-23 |
| Fang Liu | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-10-19 | 2012-12-14 |
| Liu Fang | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-02-26 | 2010-10-18 |
| Liu Yi | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-02-26 | 2014-06-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SUNLIU s.r.o.RPO
Sídlo
Uralská 3
Vznik
2007-01-19 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36727083RPO
DIČ
2022306407FS
IČ DPH
SK2022306407 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Nad jazerom
Krajina
SK
IBAN
SK1702000000002262288058FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-04-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda č. 20/41/54E/55 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SUNLIU s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36727083/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36727083/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36727083", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →