SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KOVIN, s.r.o.
- IČO36726371
- DIČ2022302953
- IČ DPHSK2022302953
- NACE2553
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Hliník nad Hronom, SK. Pôsobí v odvetví 2553, 5 verejných zmlúv v CRZ, 2 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 57/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2.02 mil. €
Zisk -47k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.02mil. €
↗ +4.4% YoY
EBITDA · 2025
359k €
Čistý zisk · 2025
-47k €
Aktíva spolu
2.63mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
5
Σ 999k €
EU projekty
2
Σ 2.07 mil. €
Kredit
C· 57/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
22k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
28k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
C
57 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.02 mil. € | 359k € | -47k € | 2.63 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.93 mil. € | 376k € | 1 777 € | 3.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.76 mil. € | 227k € | 19k € | 3.35 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.59 mil. € | 252k € | 64k € | 1.48 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.22 mil. € | 318k € | 95k € | 1.45 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.02 M € | 1.93 M € | 1.76 M € | 1.59 M € | 1.22 M € | 1.23 M € |
| EBITDA | 359 tis. € | 376 tis. € | 227 tis. € | 252 tis. € | 318 tis. € | 263 tis. € |
| EBITDA marža | 17.8 % | 19.5 % | 12.9 % | 15.9 % | 26 % | 21.4 % |
| Čistý zisk | -47 tis. € | 2 tis. € | 19 tis. € | 64 tis. € | 95 tis. € | 46 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.63 M € | 3.01 M € | 3.35 M € | 1.48 M € | 1.45 M € | 1.42 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
KD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kamil Dekýš
KD
Konateľ
Kamil Dekýš
KD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Kamil Dekýš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Kamil Dekýš | Konateľ | 2007-01-17 | 2010-03-03 |
| Kamil Dekýš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-17 | 2010-03-03 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Kamil Dekýš
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
KOVIN, s.r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná 993
Vznik
2007-01-17 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36726371RPO
DIČ
2022302953FS
IČ DPH
SK2022302953 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Hliník nad Hronom
Krajina
SK
Web
IBAN
SK3775000000004004596559FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-09-22 | Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU č.: OPII-MH/DP/2022/9.5-35/CRS3 | 998k € |
| 2018-05-17 | Ministerstvo školstva, vedy a výskumu a športu Slovenskej republiky | Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci č. VAI/DP/2016/1.2.2-02/C529/ZZ/1 | 361k € |
| 2017-06-23 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: OPVaI-MH/DP/2016/1.2.2-02/C529 | 277k € |
| 2014-02-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica | Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č. 5/2004 | 5 211 € |
| 2023-06-15 | Obec Hliník nad Hronom | Zmluva o poskytnutí sponzorského daru | 500 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KOVIN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36726371/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36726371/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36726371", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →