SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 RP - ŠPED SLOVAKIA, s. r. o.

  • IČO36709921
  • DIČ2022292525
  • IČ DPHSK2022292525
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bytča, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.06mil. €
↘ -8.9% YoY
EBITDA · 2025
43k €
Čistý zisk · 2025
5 887 €
Aktíva spolu
720k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 85/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 604k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.06 mil. € 43k € 5 887 € 720k € RUZ závierka
2024 1.17 mil. € -52k € -78k € 687k € RUZ závierka
2023 1.19 mil. € 30k € 7 422 € 796k € RUZ závierka
2022 1.42 mil. € 55k € 12k € 882k € RUZ závierka
2021 1.66 mil. € 108k € 35k € 976k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.06 M €1.17 M €1.19 M €1.42 M €1.66 M €1.83 M €
EBITDA43 tis. €-52 tis. €30 tis. €55 tis. €108 tis. €57 tis. €
EBITDA marža4 %-4.4 %2.5 %3.9 %6.5 %3.1 %
Čistý zisk6 tis. €-78 tis. €7 tis. €12 tis. €35 tis. €38 tis. €
Aktíva spolu720 tis. €687 tis. €796 tis. €882 tis. €976 tis. €955 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rudolf Pajger
Od 2022-05-21
Konateľ
Ing. Ľubomíra Muchová Pajgerová
Od 2021-04-15
RP
Konateľ
Rudolf Pajger
Od 2007-01-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Rudolf Pajger Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-07-15 2022-05-20
Zuzana Justrová Konateľ 2014-07-18 2020-07-14
Zuzana Pajgerová Konateľ 2014-07-18 2021-04-20
Zuzana Pajgerová Konateľ 2014-07-18 2021-04-15
Rudolf Pajger Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-01-01 2020-07-14
Rudolf Pajger Konateľ 2007-01-01 2020-07-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
RP - ŠPED SLOVAKIA, s. r. o.RPO
Sídlo
Červeňanského 539/13
Vznik
2007-01-01 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36709921RPO
DIČ
2022292525FS
IČ DPH
SK2022292525 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Bytča
Krajina
SK
IBAN
SK4775000000004022397625FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-06-22 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina Dohoda číslo 20/25/54E/4932 v rámci NP "Prvá pomoc"- Opatrenie č. 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RP - ŠPED SLOVAKIA, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36709921/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36709921/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36709921",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →