SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CLC advokátska kancelária s.r.o.
- IČO36707856
- DIČ2022294626
- IČ DPHSK2022294626
- NACE6910 · Právne činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2007, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Právne činnosti, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
799k €
Zisk 156k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
799k €
↗ +19.7% YoY
EBITDA · 2025
236k €
Čistý zisk · 2025
156k €
Aktíva spolu
435k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
2
Σ 9 896 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2007
· 19 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
72 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 799k € | 236k € | 156k € | 435k € | RUZ závierka |
| 2024 | 667k € | 220k € | 143k € | 587k € | RUZ závierka |
| 2023 | 607k € | 168k € | 107k € | 400k € | RUZ závierka |
| 2022 | 640k € | 216k € | 150k € | 329k € | RUZ závierka |
| 2021 | 729k € | 264k € | 176k € | 377k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 799 tis. € | 667 tis. € | 607 tis. € | 640 tis. € | 729 tis. € | 549 tis. € |
| EBITDA | 236 tis. € | 220 tis. € | 168 tis. € | 216 tis. € | 264 tis. € | 177 tis. € |
| EBITDA marža | 29.5 % | 32.9 % | 27.8 % | 33.7 % | 36.2 % | 32.3 % |
| Čistý zisk | 156 tis. € | 143 tis. € | 107 tis. € | 150 tis. € | 176 tis. € | 115 tis. € |
| Aktíva spolu | 435 tis. € | 587 tis. € | 400 tis. € | 329 tis. € | 377 tis. € | 421 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Juraj Vaníček
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Milan Tomáško
JP
Konateľ
JUDr. Peter Majka
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Milan Tomáško | Konateľ | 2008-07-10 | — |
| JUDr. Peter Majka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-01-01 | — |
| Mgr. Juraj Vaníček | Konateľ | 2007-01-01 | — |
| JUDr. Peter Majka | Konateľ | 2012-08-06 | 2017-02-09 |
| Mgr. Juraj Vaníček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-26 | 2022-04-01 |
| Mgr. Milan Tomáško | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-26 | 2022-04-01 |
| Mgr. Nina Dubovská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2008-08-26 | 2009-06-15 |
| Mgr. Milan Tomáško | Konateľ | 2008-07-10 | 2017-02-09 |
| Mgr. Nina Dubovská | Konateľ | 2008-07-10 | 2009-06-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
CLC advokátska kancelária s.r.o.RPO
Sídlo
Panenská 18
Vznik
2007-01-01 · 19 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36707856RPO
DIČ
2022294626FS
IČ DPH
SK2022294626 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Web
IBAN
SK0911000000002629142080FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-05-24 | Mesto Ružomberok | Zmluva o poskytovaní právnych služieb | 7 896 € |
| 2023-11-16 | Mestská časť Bratislava - Nové Mesto | Zmluva o poskytovaní právnych služieb č. ÚEZ 158/2023 | 2 000 € |
| 2020-06-05 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok | D O H O D A číslo: 20/24/54E/1214 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
| 2020-04-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava | o poskytnutí finančného príspevku | 0 € |
| 2018-04-12 | Národná diaľničná spoločnosť, a.s. | Dodatok č. 6 k Zmluve o dielo č. ZML/1163/2010 - MPV, D1 Jánovce - Jablonov, k. ú. Levoča | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CLC advokátska kancelária s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36707856/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36707856/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36707856", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →