AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 TOPTRANS EU, a.s.
- IČO36703923
- DIČ2022296199
- IČ DPHSK2022296199
- LEI213800HNHOKMKAOTLJ46
- NACE5226
Akciová spoločnosť, registrovaná 2006, so sídlom v Nitra, SK. Pôsobí v odvetví 5226, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Essential
Príloha · transport-logistics
Tržby · 2024
102.31 mil. €
Zisk 7.59 mil. €
Zamestnanci
150–199
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
102.31mil. €
↗ +5.1% YoY
EBITDA · 2024
10.15mil. €
Čistý zisk · 2024
7.59mil. €
Aktíva spolu
99.04mil. €
Zamestnanci
150–199
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 102.31 mil. € | 10.15 mil. € | 7.59 mil. € | 99.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 97.39 mil. € | 11.25 mil. € | 7.88 mil. € | 93.75 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 98.63 mil. € | 13.8 mil. € | 11.47 mil. € | 89.15 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 90.25 mil. € | 12.62 mil. € | 9.58 mil. € | 78 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 78.77 mil. € | 9.91 mil. € | 5.99 mil. € | 68.38 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 102.31 M € | 97.39 M € | 98.63 M € | 90.25 M € | 78.77 M € | 77.92 M € |
| EBITDA | 10.15 M € | 11.25 M € | 13.80 M € | 12.62 M € | 9.91 M € | 8.85 M € |
| EBITDA marža | 9.9 % | 11.6 % | 14 % | 14 % | 12.6 % | 11.4 % |
| Čistý zisk | 7.59 M € | 7.88 M € | 11.47 M € | 9.58 M € | 5.99 M € | 4.34 M € |
| Aktíva spolu | 99.04 M € | 93.75 M € | 89.15 M € | 78.00 M € | 68.38 M € | 61.98 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Člen dozorného orgánu
Ing. Martina Májová
II
Predseda predstavenstva
Ing. Ilona Miteva
DK
Člen dozorného orgánu
Daniela Koryntová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Darina Kothajová | Člen dozorného orgánu | 2025-07-20 | — |
| Daniela Koryntová | Člen dozorného orgánu | 2020-07-21 | 2026-03-17 |
| Daniela Koryntová | Člen dozorného orgánu | 2020-07-21 | 2025-07-21 |
| Darina Kothajová | Člen dozorného orgánu | 2020-07-20 | 2026-03-17 |
| Darina Kothajová | Člen dozorného orgánu | 2020-07-20 | 2025-07-20 |
| Václav Sailer | Člen dozorného orgánu | 2019-03-08 | 2026-03-17 |
| Václav Sailer | Člen dozorného orgánu | 2019-03-08 | 2025-12-15 |
| Darina Kothajová | Člen dozorného orgánu | 2016-02-01 | 2020-08-04 |
| Darina Kothajová | Člen dozorného orgánu | 2016-02-01 | 2020-07-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 15 polí.
Obchodné meno
TOPTRANS EU, a.s.RPO
Sídlo
Na Priehon 50
Vznik
2006-11-29 · 20 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36703923RPO
DIČ
2022296199FS
IČ DPH
SK2022296199 · aktívneFS
LEI
213800HNHOKMKAOTLJ46GLEIF
NACE
5226
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
IBAN
AT461500004131013361FS
Bankové účty
30 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-01-28 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | ZMLUVA č.: 6/1000241818 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou | 0 € |
| 2026-01-28 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | ZMLUVA č.: 6/1000241830 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
EssentialKlasifikácia subjektu
TOPTRANS EU, a.s. je zaradená ako essential subjekt podľa prílohy I · transport-logistics. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36703923/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36703923/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36703923", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →