SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Comfort Travel, s.r.o.

  • IČO36703443
  • DIČ2022275860
  • IČ DPHSK2022275860
  • NACE7911 · Čin.cestov.agentúr

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Vinosady, SK. Pôsobí v odvetví Čin.cestov.agentúr.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 475k € Zisk 4 411 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
475k €
↗ +9.1% YoY
EBITDA · 2025
14k €
Čistý zisk · 2025
4 411 €
Aktíva spolu
76k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 172k 345k 522k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 475k € 14k € 4 411 € 76k € RUZ závierka
2024 435k € 17k € 5 072 € 83k € RUZ závierka
2023 327k € 11k € 435 € 80k € RUZ závierka
2022 288k € 12k € 404 € 79k € RUZ závierka
2021 113k € 5 928 € 318 € 53k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby475 tis. €435 tis. €327 tis. €288 tis. €113 tis. €136 tis. €
EBITDA14 tis. €17 tis. €11 tis. €12 tis. €6 tis. €9 tis. €
EBITDA marža2.9 %3.9 %3.4 %4.1 %5.2 %6.9 %
Čistý zisk4 tis. €5 tis. €435 €404 €318 €161 €
Aktíva spolu76 tis. €83 tis. €80 tis. €79 tis. €53 tis. €26 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Milica Páleníková
Od 2022-05-24
RM
Konateľ
RNDr. Milica Páleníková
Od 2006-11-28
RM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Milica Páleníková
Od 2020-06-20
Do 2022-05-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Igor Páleník Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-28 2016-04-25
RNDr. Milica Páleníková Konateľ 2006-11-28 2020-06-19
RNDr. Milica Páleníková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-28 2020-06-19

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Comfort Travel, s.r.o.RPO
Sídlo
Modranská 325/93
Vznik
2006-11-28 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36703443RPO
DIČ
2022275860FS
IČ DPH
SK2022275860 · aktívneFS
NACE
7911 · Čin.cestov.agentúr
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Vinosady
Krajina
SK
IBAN
SK5509000000000630863345FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Comfort Travel, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36703443/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36703443/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36703443",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 2d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 2d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 2d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 2d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 2d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →