SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CORWELL Slovensko, s. r. o.

  • IČO36703061
  • DIČ2022274518
  • IČ DPHSK2022274518
  • NACE4650

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Senec, SK. Pôsobí v odvetví 4650, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 90/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4.56mil. €
↗ +0.9% YoY
EBITDA · 2024
98k €
Čistý zisk · 2024
58k €
Aktíva spolu
759k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
1
Σ 372 €
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 4M 6M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4.56 mil. € 98k € 58k € 759k € RUZ závierka
2023 4.52 mil. € 155k € 112k € 585k € RUZ závierka
2022 5.74 mil. € 230k € 172k € 1.02 mil. € RUZ závierka
2021 4.28 mil. € 100k € 70k € 587k € RUZ závierka
2020 3.57 mil. € 101k € 66k € 445k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby4.56 M €4.52 M €5.74 M €4.28 M €3.57 M €3.72 M €
EBITDA98 tis. €155 tis. €230 tis. €100 tis. €101 tis. €88 tis. €
EBITDA marža2.1 %3.4 %4 %2.3 %2.8 %2.4 %
Čistý zisk58 tis. €112 tis. €172 tis. €70 tis. €66 tis. €50 tis. €
Aktíva spolu759 tis. €585 tis. €1.02 M €587 tis. €445 tis. €619 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Tomáš Vanya
Od 2023-03-31
MT
Konateľ
Mgr. Tomáš Vanya
Od 2009-03-16
MT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Tomáš Vanya
Od 2016-06-28
Do 2023-03-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
György Bartucz Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-28 2016-06-27
Róbert Wittmann Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-28 2016-06-27
Roland Veselka Konateľ 2006-11-28 2009-03-30
Roland Veselka Konateľ 2006-11-28 2009-03-16

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CORWELL Slovensko, s. r. o.RPO
Sídlo
Turecká 2C
Vznik
2006-11-28 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36703061RPO
DIČ
2022274518FS
IČ DPH
SK2022274518 · aktívneFS
NACE
4650
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Senec
Krajina
SK
IBAN
SK7983300000002202680103FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 372 € celková hodnota 2022-12-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-04-23 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Pezinok Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa § 51a zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 2 746 €
2022-12-16 Národný ústav detských chorôb Darovacia zmluva 372 €
2020-05-26 Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Pezinok D O H O D A číslo: 20/03/54E/2581 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predp 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CORWELL Slovensko, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36703061/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36703061/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36703061",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →