SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 INVEX REAL s.r.o.

  • IČO36702081
  • DIČ2022279842
  • IČ DPHSK2022279842
  • NACE6831 · Realitné kancelárie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Trnava, SK. Pôsobí v odvetví Realitné kancelárie.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
263k €
↗ +14.5% YoY
EBITDA · 2024
123k €
Čistý zisk · 2024
35k €
Aktíva spolu
1.62mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 22 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 95k 191k 289k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 263k € 123k € 35k € 1.62 mil. € RUZ závierka
2023 229k € 114k € -22k € 1.63 mil. € RUZ závierka
2022 230k € 108k € 2 604 € 1.68 mil. € RUZ závierka
2021 220k € 111k € 7 484 € 1.92 mil. € RUZ závierka
2020 222k € 125k € 18k € 1.88 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby263 tis. €229 tis. €230 tis. €220 tis. €222 tis. €214 tis. €
EBITDA123 tis. €114 tis. €108 tis. €111 tis. €125 tis. €121 tis. €
EBITDA marža46.7 %49.5 %47 %50.3 %56.2 %56.5 %
Čistý zisk35 tis. €-22 tis. €3 tis. €7 tis. €18 tis. €12 tis. €
Aktíva spolu1.62 M €1.63 M €1.68 M €1.92 M €1.88 M €1.83 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. František Nagy
Od 2021-05-08
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jana Stuschková
Od 2021-05-08
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Bachratý
Od 2021-05-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Viliam Kolenič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-05-08
Ing. Jana Stuschková Konateľ 2012-08-02
Ing. František Nagy Konateľ 2006-11-24
Ing. Jozef Bachratý Konateľ 2006-11-24
Ing. Viliam Kolenič Konateľ 2006-11-24
Ing. Jana Stuschková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-08-25 2021-05-07
Ing. Emanuel Polešenský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-01-27 2012-08-24
Ing. Emanuel Polešenský Konateľ 2010-01-07 2012-08-24
Ing. Emanuel Polešenský Konateľ 2010-01-07 2012-08-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
INVEX REAL s.r.o.RPO
Sídlo
Skladová 2
Vznik
2006-11-24 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36702081RPO
DIČ
2022279842FS
IČ DPH
SK2022279842 · aktívneFS
NACE
6831 · Realitné kancelárie
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Trnava
Krajina
SK
IBAN
SK0309000000000286574324FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
INVEX REAL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36702081/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36702081/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36702081",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →