SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Förch Slovensko s.r.o.
- IČO36698512
- DIČ2022269744
- IČ DPHSK2022269744
- NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
E · 26/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2.34 mil. €
Zisk -138k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.34mil. €
↘ -3.1% YoY
EBITDA · 2025
-16k €
Čistý zisk · 2025
-138k €
Aktíva spolu
453k €
Zamestnanci
20–24
Kredit
E· 26/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
26 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.34 mil. € | -16k € | -138k € | 453k € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.42 mil. € | 4 655 € | -113k € | 521k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.07 mil. € | -67k € | -166k € | 506k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.72 mil. € | -196k € | -243k € | 438k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.44 mil. € | 31k € | 9 941 € | 230k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.34 M € | 2.42 M € | 2.07 M € | 1.72 M € | 1.44 M € | 1.40 M € |
| EBITDA | -16 tis. € | 5 tis. € | -67 tis. € | -196 tis. € | 31 tis. € | 59 tis. € |
| EBITDA marža | -0.7 % | 0.2 % | -3.3 % | -11.4 % | 2.1 % | 4.2 % |
| Čistý zisk | -138 tis. € | -113 tis. € | -166 tis. € | -243 tis. € | 10 tis. € | 36 tis. € |
| Aktíva spolu | 453 tis. € | 521 tis. € | 506 tis. € | 438 tis. € | 230 tis. € | 276 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
OL
Konateľ
Oleg Luks
ML
Konateľ
Mgr. Lukáš Novotný
AB
Konateľ
Alexander Binnig
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dimitar Kolev | Konateľ | 2021-09-24 | 2026-01-22 |
| Dimitar Kolev | Konateľ | 2021-09-24 | 2025-12-09 |
| Václav Šilhan | Konateľ | 2018-11-06 | 2021-09-23 |
| Václav Šilhan | Konateľ | 2018-11-06 | 2021-10-08 |
| Miloš Tuharský | Konateľ | 2012-08-01 | 2018-11-06 |
| Miloš Tuharský | Konateľ | 2012-08-01 | 2018-11-19 |
| Klaus Musch | Konateľ | 2012-06-19 | 2021-09-23 |
| Klaus Musch | Konateľ | 2012-06-19 | 2021-10-08 |
| Daniel Chudý | Konateľ | 2006-11-15 | 2012-06-27 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Förch Slovensko s.r.o.RPO
Sídlo
Rosinská 8
Vznik
2006-11-15 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36698512RPO
DIČ
2022269744FS
IČ DPH
SK2022269744 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
Web
IBAN
SK8011110000001426162028FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-06-01 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda číslo: 20/25/54E/3277 v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Förch Slovensko s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36698512/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36698512/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36698512", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →