🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Dudince · SK

REHA CENTRUM s.r.o.

IČO36696897DIČ2022281921NACE8621 · Čin.všeob.lekár.praxeEST.2006 · 20r.
Compliance · Enhanced due diligenceKredit · A · 80/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Enhanced due diligence
Jeden alebo viac mäkkých signálov spustilo rozšírenú previerku — preskúmaj pred onboardingom.
Prečo? Daňové nedoplatky
BonitaA · 80/100
A
80/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
72k €
↘ -29.1% YoY
EBITDA · 2024
-22k €
Čistý zisk · 2024
-23k €
Aktíva spolu
3 368 €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
9
Σ 100 €
Kredit
A· 80/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 558 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 95
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REHA CENTRUM s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 45k 89k 135k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 72k € -22k € -23k € 3 368 € RUZ závierka
2023 101k € -4 751 € -4 944 € 114k € RUZ závierka
2022 69k € -24k € -24k € 115k € RUZ závierka
2021 113k € 10k € 3 491 € 105k € RUZ závierka
2020 123k € 26k € 16k € 101k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby72 tis. €101 tis. €69 tis. €113 tis. €123 tis. €159 tis. €
EBITDA-22 tis. €-5 tis. €-24 tis. €10 tis. €26 tis. €13 tis. €
EBITDA marža-30.9 %-4.7 %-34.6 %9.2 %21.3 %8.1 %
Čistý zisk-23 tis. €-5 tis. €-24 tis. €3 tis. €16 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu3 tis. €114 tis. €115 tis. €105 tis. €101 tis. €98 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 100 € celková hodnota 2025-07-08 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-07-08 Obec Hontianske Nemce Zmluva o sponzorstve 100 €
2025-04-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-09-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-04-19 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Liudmyla Bundziak
Od 2025-05-30
LB
Konateľ
Liudmyla Bundziak
Od 2025-05-19
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Anna Bachratá
Od 2021-03-17
Do 2025-05-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. et Mgr. art. Petra Bachratá Konateľ 2021-03-17 2025-05-15
MUDr. et Mgr. art. Petra Bachratá Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-03-17 2025-05-29
MUDr. et Mgr. art. Petra Bachratá Konateľ 2021-03-17 2025-05-29
MUDr. Petra Bachratá Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-01-16 2021-03-16
MUDr. Anna Bachratá Konateľ 2006-11-10 2025-05-29
MUDr. Anna Bachratá Konateľ 2006-11-10 2025-05-15
MUDr. Anna Bachratá Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-10 2021-03-16
MUDr. Petra Oliveira Bachratá Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-10 2020-01-15

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
REHA CENTRUM s.r.o.RPO
Sídlo
J. Kráľa 162/4
Vznik
2006-11-10 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36696897RPO
DIČ
2022281921FS
NACE
8621 · Čin.všeob.lekár.praxe
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Dudince
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36696897/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36696897/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36696897",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.