SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 neuropea, s. r. o.
- IČO36696129
- DIČ2022279281
- IČ DPHSK2022279281
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.53mil. €
↗ +20.4% YoY
EBITDA · 2024
253k €
Čistý zisk · 2024
160k €
Aktíva spolu
724k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
7
Σ 164k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
131 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.53 mil. € | 253k € | 160k € | 724k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.27 mil. € | 154k € | 62k € | 731k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.41 mil. € | 270k € | 173k € | 610k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.39 mil. € | 246k € | 164k € | 528k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.2 mil. € | 159k € | 89k € | 606k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.53 M € | 1.27 M € | 1.41 M € | 1.39 M € | 1.20 M € | 1.49 M € |
| EBITDA | 253 tis. € | 154 tis. € | 270 tis. € | 246 tis. € | 159 tis. € | 267 tis. € |
| EBITDA marža | 16.6 % | 12.1 % | 19.1 % | 17.8 % | 13.3 % | 17.9 % |
| Čistý zisk | 160 tis. € | 62 tis. € | 173 tis. € | 164 tis. € | 89 tis. € | 180 tis. € |
| Aktíva spolu | 724 tis. € | 731 tis. € | 610 tis. € | 528 tis. € | 606 tis. € | 476 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Petr Papanek
MP
Konateľ
Mgr. Petr Papanek
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Petr Papanek
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Martin Bruncko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-11-09 | 2009-12-28 |
| Mgr. Martin Krekáč | konateľ | 2006-11-09 | 2008-02-21 |
| Mgr. Martin Krekáč | konateľ | 2006-11-09 | 2008-03-06 |
| Petr Papanek | konateľ | 2006-11-09 | 2018-08-06 |
| Petr Papanek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-11-09 | 2018-08-06 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci (RPVS)
Petr Papanek
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
neuropea, s. r. o.RPO
Sídlo
Pribinova 25
Vznik
2006-11-09 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36696129RPO
DIČ
2022279281FS
IČ DPH
SK2022279281 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0911000000002628107478FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-02-12 | Štátna ochrana prírody Slovenskej republiky | Rámcová dohoda o poskytovaní služieb | 79k € |
| 2026-03-30 | Digitálna koalícia | Rámcová dohoda | 60k € |
| 2024-09-26 | Univerzita Komenského v Bratislave - Filozofická fakulta | Zmluva o poskytovaní služieb | 50k € |
| 2017-12-21 | Ministerstvo životného prostredia SR | "Zmluva o poskytovaní služieb v oblasti Public relations a komunikácie uzatvorená podľa ustanovenia § 269 ods. 2 zákona č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník v znení neskorších predpisov " | 45k € |
| 2024-04-12 | Univerzita Komenského v Bratislave - Lekárska fakulta | Zmluva o poskytovaní služieb | 24k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
neuropea, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36696129/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36696129/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36696129", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →