SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Hranovnícke Pleso, s.r.o.

  • IČO36691721
  • DIČ2022269447
  • IČ DPHSK2022269447
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Hranovnica, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2024
-4 259 €
Čistý zisk · 2024
-4 681 €
Aktíva spolu
151k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 92 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1k 2k 3k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 -4 259 € -4 681 € 151k € RUZ závierka
2023 -6 954 € -7 038 € 151k € RUZ závierka
2022 2 833 € -3 010 € -4 434 € 153k € RUZ závierka
2021 500 € -4 080 € -9 600 € 153k € RUZ závierka
2020 1 250 € -3 300 € -5 617 € 162k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3 tis. €500 €1 tis. €2 tis. €
EBITDA-4 tis. €-7 tis. €-3 tis. €-4 tis. €-3 tis. €-4 tis. €
EBITDA marža-106.2 %-816 %-264 %-181.6 %
Čistý zisk-5 tis. €-7 tis. €-4 tis. €-10 tis. €-6 tis. €-5 tis. €
Aktíva spolu151 tis. €151 tis. €153 tis. €153 tis. €162 tis. €158 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Konateľ
JUDr. Ľudmila Haščáková
Od 2022-08-01
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Anetta Cehelská
Od 2009-06-04
Do 2010-08-20
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jana Lazárová
Od 2009-06-04
Do 2014-08-13

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ladislav Lazár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-06-04 2010-04-09
Ing. Jana Lazárová Konateľ 2009-03-18 2022-08-09
Ing. Jana Lazárová Konateľ 2009-03-18 2022-08-01
Petra Krajíčková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-03-19 2009-06-03
Ing. Anetta Cehelská Konateľ 2008-01-17 2010-08-06
Ing. Anetta Cehelská Konateľ 2008-01-17 2010-08-20
Ing. Anetta Cehelská Konateľ 2008-01-17 2009-06-03
Ing. Anetta Cehelská Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-10-26 2009-06-03
Ing. Jana Lazárová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-10-26 2008-03-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Hranovnícke Pleso, s.r.o.RPO
Sídlo
510
Vznik
2006-10-26 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36691721RPO
DIČ
2022269447FS
IČ DPH
SK2022269447 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Hranovnica
Krajina
SK
IBAN
SK3011000000002622144219FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-09-11 Lesy SR, š.p.,OZ Prešov Zmluva o zriadení vecného bremena 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Hranovnícke Pleso, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36691721/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36691721/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36691721",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →