SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 MARGOČ, s.r.o.
- IČO36690686
- DIČ2022259503
- IČ DPHSK2022259503
- NACE1611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Sielnica, SK. Pôsobí v odvetví 1611, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
345k €
↗ +1.5% YoY
EBITDA · 2024
31k €
Čistý zisk · 2024
3 866 €
Aktíva spolu
353k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 35k €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 345k € | 31k € | 3 866 € | 353k € | RUZ závierka |
| 2023 | 340k € | 26k € | 5 942 € | 349k € | RUZ závierka |
| 2022 | 456k € | 21k € | 1 798 € | 333k € | RUZ závierka |
| 2021 | 431k € | 34k € | 11k € | 329k € | RUZ závierka |
| 2020 | 444k € | 57k € | 33k € | 354k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 345 tis. € | 340 tis. € | 456 tis. € | 431 tis. € | 444 tis. € | 414 tis. € |
| EBITDA | 31 tis. € | 26 tis. € | 21 tis. € | 34 tis. € | 57 tis. € | 43 tis. € |
| EBITDA marža | 9 % | 7.7 % | 4.6 % | 8 % | 12.8 % | 10.3 % |
| Čistý zisk | 4 tis. € | 6 tis. € | 2 tis. € | 11 tis. € | 33 tis. € | 28 tis. € |
| Aktíva spolu | 353 tis. € | 349 tis. € | 333 tis. € | 329 tis. € | 354 tis. € | 364 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Margoč
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Margoč
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Margoč
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Juraj Margoč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-10-25 | 2020-05-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
MARGOČ, s.r.o.RPO
Sídlo
Sielnica 280
Vznik
2006-10-25 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36690686RPO
DIČ
2022259503FS
IČ DPH
SK2022259503 · aktívneFS
NACE
1611
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Sielnica
Krajina
SK
IBAN
SK2511000000002623134194FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-04-27 | KÚPELE SLIAČ a.s. | Zmluva o dielo | 35k € |
| 2022-12-05 | Národné lesnícke centrum | Zmluva o dielo | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MARGOČ, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36690686/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36690686/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36690686", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →