SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CREDAS, s.r.o.

  • IČO36686662
  • DIČ2022255521
  • IČ DPHSK2022255521
  • NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 6 118 € Zisk 851 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
6 118 €
↘ -16.8% YoY
EBITDA · 2025
1 275 €
Čistý zisk · 2025
851 €
Aktíva spolu
15k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 6k 13k 20k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 6 118 € 1 275 € 851 € 15k € RUZ závierka
2024 7 349 € 1 159 € 736 € 14k € RUZ závierka
2023 18k € 1 424 € 1 115 € 13k € RUZ závierka
2022 15k € 624 € 408 € 12k € RUZ závierka
2021 12k € 5 934 € 5 816 € 17k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby6 tis. €7 tis. €18 tis. €15 tis. €12 tis. €13 tis. €
EBITDA1 tis. €1 tis. €1 tis. €624 €6 tis. €286 €
EBITDA marža20.8 %15.8 %8 %4 %51.5 %2.1 %
Čistý zisk851 €736 €1 tis. €408 €6 tis. €-26 €
Aktíva spolu15 tis. €14 tis. €13 tis. €12 tis. €17 tis. €11 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LC
Konateľ
Louis Coomans De Brachéne
Od 2012-11-06
LC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Louis Coomans De Brachéne
Od 2021-07-14
Do 2024-11-06
KF
Konateľ
Katarína Farkašová
Od 2006-12-18
Do 2012-11-06

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Katarína Farkašová Konateľ 2006-12-18 2012-11-14
Peter Lisý Konateľ 2006-10-13 2006-12-29
Peter Lisý Konateľ 2006-10-13 2006-12-18

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CREDAS, s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie Martina Benku 24
Vznik
2006-10-13 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36686662RPO
DIČ
2022255521FS
IČ DPH
SK2022255521 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CREDAS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36686662/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36686662/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36686662",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →