SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MUDr. Anton Karlubík, s.r.o.

  • IČO36681342
  • DIČ2022253244
  • NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Močenok, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 14 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
170k €
↗ +8.8% YoY
EBITDA · 2025
82k €
Čistý zisk · 2025
59k €
Aktíva spolu
426k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
14
Σ 20 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 62k 123k 187k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 170k € 82k € 59k € 426k € RUZ závierka
2024 156k € 71k € 53k € 366k € RUZ závierka
2023 135k € 71k € 55k € 314k € RUZ závierka
2022 119k € 56k € 44k € 257k € RUZ závierka
2021 116k € 52k € 39k € 216k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby170 tis. €156 tis. €135 tis. €119 tis. €116 tis. €93 tis. €
EBITDA82 tis. €71 tis. €71 tis. €56 tis. €52 tis. €59 tis. €
EBITDA marža48.4 %45.4 %52.4 %47.2 %45 %63 %
Čistý zisk59 tis. €53 tis. €55 tis. €44 tis. €39 tis. €48 tis. €
Aktíva spolu426 tis. €366 tis. €314 tis. €257 tis. €216 tis. €173 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Kristína Somorová
Od 2022-05-18
MK
Konateľ
MUDr. Kristína Somorová
Od 2015-06-08
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Kristína Somorová
Od 2017-06-22
Do 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Kristína Karlubíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-07-03 2017-06-21
MUDr. Kristína Karlubíková Konateľ 2015-06-08 2017-06-21
MUDr. Anton Karlubík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-09-30 2015-07-02
MUDr. Anton Karlubík Konateľ 2006-09-30 2025-05-22
MUDr. Anton Karlubík Konateľ 2006-09-30 2025-05-08

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MUDr. Anton Karlubík, s.r.o.RPO
Sídlo
462/80
Vznik
2006-09-30 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36681342RPO
DIČ
2022253244FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Močenok
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
14 zmlúv 20 € celková hodnota 2025-10-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2024-06-28 Poliklinika Nitrianskeho samosprávneho kraja Šaľa Zmluva o poskytovaní PAPS 20 €
2025-10-15 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-04-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-09-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MUDr. Anton Karlubík, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36681342/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36681342/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36681342",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →