SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 SK MOBIL, s.r.o.

  • IČO36665550
  • DIČ2022232256
  • IČ DPHSK2022232256
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Tvrdošovce, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit C · 60/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 48k € Zisk 13k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
48k €
↘ -46.1% YoY
EBITDA · 2025
15k €
Čistý zisk · 2025
13k €
Aktíva spolu
381k €
Zamestnanci
0
Kredit
C· 60/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 32 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
60 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 408k 816k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 48k € 15k € 13k € 381k € RUZ závierka
2024 89k € -13k € -15k € 437k € RUZ závierka
2023 776k € 8 842 € 1 293 € 411k € RUZ závierka
2022 562k € -56k € -57k € 392k € RUZ závierka
2021 1.12 mil. € 12k € 8 249 € 1.03 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby48 tis. €89 tis. €776 tis. €562 tis. €1.12 M €1.97 M €
EBITDA15 tis. €-13 tis. €9 tis. €-56 tis. €12 tis. €22 tis. €
EBITDA marža30.4 %-14.5 %1.1 %-9.9 %1.1 %1.1 %
Čistý zisk13 tis. €-15 tis. €1 tis. €-57 tis. €8 tis. €11 tis. €
Aktíva spolu381 tis. €437 tis. €411 tis. €392 tis. €1.03 M €997 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ZK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zoltán Kun
Od 2022-12-03
ZK
Konateľ
Zoltán Kun
Od 2006-08-17
AK
Konateľ
András Kerekes
Od 2006-08-17
Do 2022-09-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
András Kerekes Konateľ 2006-08-17 2017-05-30
András Kerekes Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-17 2022-12-02
András Kerekes Konateľ 2006-08-17 2022-12-02
Zoltán Kun Konateľ 2006-08-17 2017-05-30
Zoltán Kun Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-17 2022-12-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SK MOBIL, s.r.o.RPO
Sídlo
Hviezdoslavova 27
Vznik
2006-08-17 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36665550RPO
DIČ
2022232256FS
IČ DPH
SK2022232256 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Tvrdošovce
Krajina
SK
IBAN
SK9011000000002627104398FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SK MOBIL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36665550/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36665550/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36665550",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →