SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BN - DENT s.r.o.

  • IČO36663921
  • DIČ2022231376
  • IČ DPHSK2022231376
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bánovce nad Bebravou, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 97/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 144k € Zisk 26k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
144k €
↗ +10.8% YoY
EBITDA · 2024
39k €
Čistý zisk · 2024
26k €
Aktíva spolu
196k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 97/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
97 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 52k 104k 158k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 144k € 39k € 26k € 196k € RUZ závierka
2023 130k € 28k € 16k € 166k € RUZ závierka
2022 130k € 31k € 19k € 198k € RUZ závierka
2021 113k € 32k € 18k € 181k € RUZ závierka
2020 101k € 1 659 € -6 962 € 169k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby144 tis. €130 tis. €130 tis. €113 tis. €101 tis. €144 tis. €
EBITDA39 tis. €28 tis. €31 tis. €32 tis. €2 tis. €30 tis. €
EBITDA marža27.3 %21.4 %23.8 %28.6 %1.7 %20.6 %
Čistý zisk26 tis. €16 tis. €19 tis. €18 tis. €-7 tis. €12 tis. €
Aktíva spolu196 tis. €166 tis. €198 tis. €181 tis. €169 tis. €168 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Pavol Majdák
Od 2023-10-17
ME
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Erika Blašková
Od 2022-05-17
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Iveta Bežová
Od 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Ľudevít Richter Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-17
MUDr. Erika Blašková Konateľ 2006-08-12
MUDr. Iveta Bežová Konateľ 2006-08-12
MUDr. Ľudevít Richter Konateľ 2006-08-12
MUDr. Pavol Majdák Konateľ 2006-08-12
MUDr. Erika Blašková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-12 2022-05-16
MUDr. Iveta Bežová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-12 2022-05-16
MUDr. Ľudevít Richter Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-12 2022-05-16
MUDr. Pavol Majdák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-12 2023-10-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Iveta Bežová
od 2025-01-22
Erika Blašková
od 2025-01-22
Pavol Majdák
od 2025-01-22
Ľudevít Richter
od 2025-01-22
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BN - DENT s.r.o.RPO
Sídlo
Školská 768/25
Vznik
2006-08-12 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36663921RPO
DIČ
2022231376FS
IČ DPH
SK2022231376 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Bánovce nad Bebravou
Krajina
SK
IBAN
SK4375000000004027431706FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-08-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Partizánske Dohoda č. 14/09/50/PS/23/ŠR o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného UoZ 3 908 €
2015-01-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Partizánske Dodatok č. 1 k dohode č. 14/09/50/PS/23/ŠR o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného UoZ 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BN - DENT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36663921/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36663921/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36663921",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →