SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.

  • IČO36662259
  • DIČ2022230320
  • IČ DPHSK2022230320
  • NACE8001

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 8001, 9 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 8.52 mil. € Zisk 41k €
Zamestnanci 150–199 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
8.52mil. €
↗ +26.8% YoY
EBITDA · 2024
97k €
Čistý zisk · 2024
41k €
Aktíva spolu
6.13mil. €
Zamestnanci
150–199
CRZ zmluvy
9
Σ 381k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 12 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 6M 9M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 8.52 mil. € 97k € 41k € 6.13 mil. € RUZ závierka
2023 6.72 mil. € -191k € -540k € 5.92 mil. € RUZ závierka
2022 7.34 mil. € 45k € -81k € 6.28 mil. € RUZ závierka
2021 7.78 mil. € -3.11 mil. € -2.52 mil. € 7.51 mil. € RUZ závierka
2020 7.88 mil. € -145k € -129k € 3.87 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby8.52 M €6.72 M €7.34 M €7.78 M €7.88 M €8.24 M €
EBITDA97 tis. €-191 tis. €45 tis. €-3.11 M €-145 tis. €361 tis. €
EBITDA marža1.1 %-2.8 %0.6 %-40 %-1.8 %4.4 %
Čistý zisk41 tis. €-540 tis. €-81 tis. €-2.52 M €-129 tis. €264 tis. €
Aktíva spolu6.13 M €5.92 M €6.28 M €7.51 M €3.87 M €3.38 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MP
Konateľ
Matej Porubský
Od 2024-09-30
PM
Konateľ
Patrik Muhar
Od 2019-12-01
Do 2024-11-04
PM
Konateľ
Patrik Muhar
Od 2019-12-01
Do 2024-09-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Patrik Muhár Konateľ 2019-12-01 2020-07-21
Ing. Ján Ďurkovic Konateľ 2014-01-03 2014-03-18
Ing. Ján Ďurkovic Konateľ 2014-01-03 2014-03-10
JUDr. Naďa Hartmann Konateľ 2013-10-11 2020-01-13
JUDr. Naďa Hartmann Konateľ 2013-10-11 2019-11-30
Ing. Erich Hulman Konateľ 2012-05-29 2013-10-11
Ing. Erich Hulman Konateľ 2012-05-29 2013-10-23
Dalibor Remiš Konateľ 2010-04-19 2013-10-11
Dalibor Remiš Konateľ 2010-04-19 2013-10-23

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

Matej Porubský
od 2024-10-16
Patrik Muhar
od 2020-05-21 · do 2024-10-16
Naďa Hartmann
od 2017-12-28 · do 2020-05-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
G4S Technology Solutions (SK), s. r. o.RPO
Sídlo
Višňová 16
Vznik
2006-08-08 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36662259RPO
DIČ
2022230320FS
IČ DPH
SK2022230320 · aktívneFS
NACE
8001
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK4773000000009000036805FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 381k € celková hodnota 2025-12-17 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2016-09-28 Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik Zmluva o ochranných bezpečnostných službách 400k €
2023-06-29 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR Zmluva o poskytovaní bezpečnostných služieb a činnosti informátora 198k €
2022-09-13 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR Zmluva o dielo č. 0614/2022 77k €
2025-12-17 Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. Zmluva o poskytovaní bezpečnostnej služby 30k €
2023-11-29 Slovenská záručná a rozvojová banka, a.s. Zmluva o poskytovaní bezpečnostnej služby 28k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
G4S Technology Solutions (SK), s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36662259/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36662259/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36662259",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →