AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 PD Dobrá Niva, a.s.
- IČO36661562
- DIČ2022222730
- IČ DPHSK2022222730
- NACE0141 · Chov dojníc
Akciová spoločnosť, registrovaná 2006, so sídlom v Dobrá Niva, SK. Pôsobí v odvetví Chov dojníc, 24 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
6.95 mil. €
Zisk 55k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
6.95mil. €
↗ +32.2% YoY
EBITDA · 2025
1.34mil. €
Čistý zisk · 2025
55k €
Aktíva spolu
8.59mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
24
Σ 2.01 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6.95 mil. € | 1.34 mil. € | 55k € | 8.59 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 5.26 mil. € | 1.3 mil. € | 63k € | 8.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.12 mil. € | 981k € | 76k € | 7.87 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 5.69 mil. € | 878k € | 28k € | 7.63 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.88 mil. € | 801k € | -7 129 € | 7.04 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6.95 M € | 5.26 M € | 5.12 M € | 5.69 M € | 3.88 M € | 3.59 M € |
| EBITDA | 1.34 M € | 1.30 M € | 981 tis. € | 878 tis. € | 801 tis. € | 912 tis. € |
| EBITDA marža | 19.3 % | 24.8 % | 19.2 % | 15.4 % | 20.7 % | 25.4 % |
| Čistý zisk | 55 tis. € | 63 tis. € | 76 tis. € | 28 tis. € | -7 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 8.59 M € | 8.09 M € | 7.87 M € | 7.63 M € | 7.04 M € | 6.82 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Člen dozorného orgánu
Ing. Ivica Škodová
JP
Člen dozorného orgánu
JUDr. Peter Nízky
IJ
predseda
Ing. Jaromír Oťaheľ
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Anna Ruščanská | Člen dozorného orgánu | 2006-08-05 | — |
| Henrich Ravas | Člen dozorného orgánu | 2006-11-28 | 2009-03-02 |
| Henrich Ravas | Člen dozorného orgánu | 2006-11-28 | 2009-03-12 |
| Henrich Ravas | predseda | 2006-08-05 | 2006-12-29 |
| Henrich Ravas | predseda | 2006-08-05 | 2006-11-28 |
| Ing. Jaromír Oťaheľ | Člen dozorného orgánu | 2006-08-05 | 2006-11-28 |
| Ing. Jaromír Oťaheľ | Člen dozorného orgánu | 2006-08-05 | 2006-12-29 |
| Ivan Káka | Člen dozorného orgánu | 2006-08-05 | 2009-03-02 |
| Ivan Káka | Člen dozorného orgánu | 2006-08-05 | 2009-03-12 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Nizký
Blažena Nízka
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
PD Dobrá Niva, a.s.RPO
Sídlo
Námestie SNP 217/2
Vznik
2006-08-05 · 20 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36661562RPO
DIČ
2022222730FS
IČ DPH
SK2022222730 · aktívneFS
NACE
0141 · Chov dojníc
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Dobrá Niva
Krajina
SK
IBAN
SK1152000000000013490133FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2016-03-02 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č.041BB060013 | 1 mil. € |
| 2025-04-29 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041BB650146 | 999k € |
| 2024-11-28 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 041BB520392 | 408k € |
| 2016-07-25 | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. | 1/2016/dojnice | 239k € |
| 2022-12-01 | Pôdohospodárska platobná agentúra | Zmluva č.SMS2022/01953 o poskytnutí dotácie na sucho | 123k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PD Dobrá Niva, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36661562/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36661562/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36661562", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →