SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 NAŠA s.r.o.
- IČO36660078
- DIČ2022222763
- IČ DPHSK2022222763
- NACE5611
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Valaliky, SK. Pôsobí v odvetví 5611, 12 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2.69 mil. €
Zisk 649k €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.69mil. €
↗ +41.3% YoY
EBITDA · 2025
966k €
Čistý zisk · 2025
649k €
Aktíva spolu
2.51mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
12
Σ 193k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.69 mil. € | 966k € | 649k € | 2.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.9 mil. € | 683k € | 433k € | 1.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.5 mil. € | 525k € | 395k € | 1.92 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.28 mil. € | 386k € | 217k € | 1.82 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.01 mil. € | 306k € | 153k € | 1.81 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.69 M € | 1.90 M € | 1.50 M € | 1.28 M € | 1.01 M € | 915 tis. € |
| EBITDA | 966 tis. € | 683 tis. € | 525 tis. € | 386 tis. € | 306 tis. € | 274 tis. € |
| EBITDA marža | 35.9 % | 35.9 % | 35 % | 30.1 % | 30.2 % | 29.9 % |
| Čistý zisk | 649 tis. € | 433 tis. € | 395 tis. € | 217 tis. € | 153 tis. € | 125 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.51 M € | 1.82 M € | 1.92 M € | 1.82 M € | 1.81 M € | 1.84 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Pástor
SP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Slávka Pástorová
PP
Konateľ
Peter Pástor
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Slávka Pástorová | Konateľ | 2006-08-02 | — |
| Peter Pástor | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-08-02 | 2022-05-19 |
| Slávka Pástorová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-08-02 | 2022-05-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Peter Pástor
Slávka Pástorová
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
NAŠA s.r.o.RPO
Sídlo
Okružná 201/31
Vznik
2006-08-02 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36660078RPO
DIČ
2022222763FS
IČ DPH
SK2022222763 · aktívneFS
NACE
5611
NUTS región
Košický kraj
Obec
Valaliky
Krajina
SK
Web
IBAN
SK0811000000002620065808FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-05-03 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Dodatok č. 1 k Zmluve na zabezpečenie stravovania 3/2021-KE | 184k € |
| 2018-06-14 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva na zabezpečenie stravovania - dodávka a výdaj stravy pre zamestnancov OZ Košice | 168k € |
| 2021-01-05 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Zmluva na zabezpečenie stravovania pre zamestnancov SVP, š.p. ROZ Košice, na obdobie 24 mesiacov odo dňa nadobudnutia jej účinnosti | 140k € |
| 2024-10-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice | Dohoda - Právo na prvé zamestnanie | 5 516 € |
| 2025-09-05 | Hotelová akadémia, Južná trieda 10, Košice | Zmluva 001/2025/2026 o poskytovaní praktického vyučovania formou odborného výcviku | 2 500 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NAŠA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36660078/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36660078/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36660078", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →