SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 T.B.C. s.r.o.

  • IČO36658898
  • DIČ2022239549
  • IČ DPHSK2022239549
  • NACE4931 · Mest.,prímest.osob.dopr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Mest.,prímest.osob.dopr..

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit E · 35/100 Vysoké riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 419k € Zisk 8 969 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
419k €
↘ -11.6% YoY
EBITDA · 2024
216k €
Čistý zisk · 2024
8 969 €
Aktíva spolu
1.04mil. €
Zamestnanci
1
Kredit
E· 35/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 3 585 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
E
35 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 201k 402k 609k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 419k € 216k € 8 969 € 1.04 mil. € RUZ závierka
2023 474k € 246k € 20k € 1.14 mil. € RUZ závierka
2022 554k € 381k € 18k € 1.33 mil. € RUZ závierka
2021 136k € 80k € -36k € 703k € RUZ závierka
2020 170k € 53k € -63k € 479k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby419 tis. €474 tis. €554 tis. €136 tis. €170 tis. €287 tis. €
EBITDA216 tis. €246 tis. €381 tis. €80 tis. €53 tis. €96 tis. €
EBITDA marža51.6 %52 %68.8 %58.7 %31.3 %33.5 %
Čistý zisk9 tis. €20 tis. €18 tis. €-36 tis. €-63 tis. €-9 tis. €
Aktíva spolu1.04 M €1.14 M €1.33 M €703 tis. €479 tis. €470 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

FP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
František Pešl
Od 2023-09-12
HM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Harald Müller
Od 2023-09-12
FP
Konateľ
František Pešl
Od 2013-11-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
František Pešl Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-29 2023-09-11
Harald Müller Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-29 2023-09-11
Roman Daňo Konateľ 2006-07-29 2014-02-14
Roman Daňo Konateľ 2006-07-29 2013-11-29
Roman Daňo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-29 2014-02-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
T.B.C. s.r.o.RPO
Sídlo
Strojnícka 2969/20
Vznik
2006-07-29 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36658898RPO
DIČ
2022239549FS
IČ DPH
SK2022239549 · aktívneFS
NACE
4931 · Mest.,prímest.osob.dopr.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK3711110000006628693006FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
T.B.C. s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36658898/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36658898/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36658898",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →