SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MIRAD, s.r.o.

  • IČO36653993
  • DIČ2022214623
  • IČ DPHSK2022214623
  • NACE4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Ľubotice, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.so šp.tov., 4 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 17.03 mil. € Zisk 952k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
17.03mil. €
↘ -8.1% YoY
EBITDA · 2025
1.44mil. €
Čistý zisk · 2025
952k €
Aktíva spolu
11.73mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
4
Σ 4 800 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 70
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 7M 14M 21M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 17.03 mil. € 1.44 mil. € 952k € 11.73 mil. € RUZ závierka
2024 18.52 mil. € 1.65 mil. € 1.13 mil. € 12.23 mil. € RUZ závierka
2023 17.58 mil. € 1.48 mil. € 966k € 10.73 mil. € RUZ závierka
2022 19.03 mil. € 2.21 mil. € 1.54 mil. € 10.86 mil. € RUZ závierka
2021 16.84 mil. € 2.06 mil. € 1.44 mil. € 9.47 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby17.03 M €18.52 M €17.58 M €19.03 M €16.84 M €15.10 M €
EBITDA1.44 M €1.65 M €1.48 M €2.21 M €2.06 M €1.51 M €
EBITDA marža8.5 %8.9 %8.4 %11.6 %12.2 %10 %
Čistý zisk952 tis. €1.13 M €966 tis. €1.54 M €1.44 M €994 tis. €
Aktíva spolu11.73 M €12.23 M €10.73 M €10.86 M €9.47 M €8.28 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adriána Mikolajová
Od 2022-08-16
PM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Mikolaj
Od 2022-05-26
PM
Konateľ
Pavol Mikolaj
Od 2006-07-18

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Adriána Mikolajová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-11-26 2022-08-15
Pavol Mikolaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-11-26 2022-05-25
Adriána Mikolajová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-18 2009-11-25
Pavol Mikolaj Konateľ 2006-07-18 2009-11-25
Pavol Mikolaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-07-18 2009-11-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Pavol Mikolaj
od 2017-06-21
Pavol Mikolaj
od 2017-01-31 · do 2017-06-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MIRAD, s.r.o.RPO
Sídlo
Bardejovská 23
Vznik
2006-07-18 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36653993RPO
DIČ
2022214623FS
IČ DPH
SK2022214623 · aktívneFS
NACE
4618 · Sprostr.obch.so šp.tov.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Ľubotice
Krajina
SK
IBAN
SK8509000000000503920845FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv 4 800 € celková hodnota 2025-05-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-04-20 Odborné učilište internátne, Prešov Kúpna zmluva 3 693 €
2015-11-25 BARDTERM, s.r.o. Kúpna zmluva 2 346 €
2025-05-16 Divadlo Jonáša Záborského Zmluva o reklame 2 000 €
2023-05-31 Divadlo Jonáša Záborského Zmluva o reklame 1 500 €
2015-10-29 Ministerstvo obrany Slovenskej republiky Kúpna zmluva 1 106 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MIRAD, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36653993/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36653993/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36653993",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →