SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 STL SK, s.r.o.
- IČO36652521
- DIČ2022223115
- IČ DPHSK2022223115
- NACE5231
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Nemšová, SK. Pôsobí v odvetví 5231.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.07mil. €
↗ +5.6% YoY
EBITDA · 2025
67k €
Čistý zisk · 2025
62k €
Aktíva spolu
1.09mil. €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
92 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.07 mil. € | 67k € | 62k € | 1.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.96 mil. € | 54k € | 36k € | 1.06 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.62 mil. € | 54k € | 30k € | 987k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.03 mil. € | 76k € | 64k € | 1.09 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.99 mil. € | 88k € | 78k € | 1.17 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.07 M € | 1.96 M € | 1.62 M € | 2.03 M € | 1.99 M € | 1.84 M € |
| EBITDA | 67 tis. € | 54 tis. € | 54 tis. € | 76 tis. € | 88 tis. € | 55 tis. € |
| EBITDA marža | 3.3 % | 2.8 % | 3.3 % | 3.7 % | 4.4 % | 3 % |
| Čistý zisk | 62 tis. € | 36 tis. € | 30 tis. € | 64 tis. € | 78 tis. € | 35 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.09 M € | 1.06 M € | 987 tis. € | 1.09 M € | 1.17 M € | 1.00 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Lenka Šimíková
IL
Konateľ
Ing. Lenka Šimíková
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Lenka Šimíková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Lenka Kostková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-05-06 | 2014-08-13 |
| Lenka Kostková | Konateľ | 2006-07-13 | 2009-05-05 |
| Lenka Kostková | Konateľ | 2006-07-13 | 2014-08-13 |
| Lenka Kostková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-07-13 | 2009-05-05 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
STL SK, s.r.o.RPO
Sídlo
SNP 1
Vznik
2006-07-13 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36652521RPO
DIČ
2022223115FS
IČ DPH
SK2022223115 · aktívneFS
NACE
5231
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nemšová
Krajina
SK
IBAN
CZ7303000000000219386681FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STL SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36652521/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36652521/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36652521", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →