🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · SK
EnBloc s.r.o.
IČO36651842DIČ2022216889IČ DPHSK2022216889NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.EST.2006 · 20r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 85/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 85/100
A
85/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.35mil. €
↗ +24.3% YoY
EBITDA · 2024
614k €
Čistý zisk · 2024
403k €
Aktíva spolu
2.29mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EnBloc s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.35 mil. € | 614k € | 403k € | 2.29 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.89 mil. € | 589k € | 342k € | 2.46 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.83 mil. € | 290k € | 149k € | 822k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.76 mil. € | 267k € | 134k € | 682k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.33 mil. € | 187k € | 89k € | 716k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.35 M € | 1.89 M € | 1.83 M € | 1.76 M € | 1.33 M € | 1.66 M € |
| EBITDA | 614 tis. € | 589 tis. € | 290 tis. € | 267 tis. € | 187 tis. € | 183 tis. € |
| EBITDA marža | 26.1 % | 31.1 % | 15.8 % | 15.1 % | 14.1 % | 11 % |
| Čistý zisk | 403 tis. € | 342 tis. € | 149 tis. € | 134 tis. € | 89 tis. € | 105 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.29 M € | 2.46 M € | 822 tis. € | 682 tis. € | 716 tis. € | 400 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Murat Gürleyik
MG
Konateľ
Murat Gürleyik
AY
Konateľ
Aydin Yilmaz
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Aydin Yilmaz | Konateľ | 2018-09-20 | 2019-04-01 |
| Murat Gündogdu | Konateľ | 2012-02-24 | 2015-01-08 |
| Murat Gündogdu | Konateľ | 2012-02-24 | 2015-01-09 |
| Ejder Sütcü | Konateľ | 2011-11-30 | 2011-11-30 |
| Mehmet Ali Can | Konateľ | 2011-04-08 | 2013-03-07 |
| Mehmet Ali Can | Konateľ | 2011-04-08 | 2013-03-08 |
| Ejder Sütcü | Konateľ | 2010-06-19 | 2011-11-29 |
| Murat Gürleyik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-06-16 | 2022-09-30 |
| Ľuboš Nemček | Konateľ | 2006-07-13 | 2009-06-15 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
EnBloc s.r.o.RPO
Sídlo
Nová Rožňavská 12922/3
Vznik
2006-07-13 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36651842RPO
DIČ
2022216889FS
IČ DPH
SK2022216889 · aktívneFS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK2802000000004798543853FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36651842/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36651842/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36651842", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.