SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BIBI s. r. o.

  • IČO36650536
  • DIČ2022213908
  • IČ DPHSK2022213908
  • NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
267k €
↗ +20.4% YoY
EBITDA · 2024
9 184 €
Čistý zisk · 2024
-1 477 €
Aktíva spolu
190k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 97k 194k 293k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 267k € 9 184 € -1 477 € 190k € RUZ závierka
2023 221k € 8 288 € -1 339 € 139k € RUZ závierka
2022 213k € 12k € 3 105 € 140k € RUZ závierka
2021 143k € 6 868 € -1 515 € 125k € RUZ závierka
2020 151k € -5 378 € -7 082 € 102k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby267 tis. €221 tis. €213 tis. €143 tis. €151 tis. €175 tis. €
EBITDA9 tis. €8 tis. €12 tis. €7 tis. €-5 tis. €-4 tis. €
EBITDA marža3.4 %3.7 %5.7 %4.8 %-3.6 %-2.3 %
Čistý zisk-1 tis. €-1 tis. €3 tis. €-2 tis. €-7 tis. €-8 tis. €
Aktíva spolu190 tis. €139 tis. €140 tis. €125 tis. €102 tis. €104 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivana Kocoureková
Od 2023-09-12
IK
Konateľ
Ivana Kocoureková
Od 2023-08-31
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Laho
Od 2022-10-04
Do 2023-09-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Lucia Kačíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-10-04 2023-09-11
Róbert Kačík Konateľ 2006-10-13 2011-02-11
Róbert Kačík Konateľ 2006-10-13 2011-01-10
Bc. Šárka Technovská Konateľ 2006-06-27 2011-02-11
Bc. Šárka Technovská Konateľ 2006-06-27 2011-01-10
Ing. Michal Laho Konateľ 2006-06-27 2011-02-11
Ing. Michal Laho Konateľ 2006-06-27 2011-01-10
Ing. Michal Laho Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-06-27 2022-10-03
Lucia Kačíková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-06-27 2022-10-03

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BIBI s. r. o.RPO
Sídlo
Na Troskách 25
Vznik
2006-06-27 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36650536RPO
DIČ
2022213908FS
IČ DPH
SK2022213908 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK4411000000002945075203FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BIBI s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36650536/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36650536/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36650536",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →