SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KOVAL & spol., advokátska kancelária, s.r.o.

  • IČO36648892
  • DIČ2022187574
  • IČ DPHSK2022187574
  • NACE6910 · Právne činnosti

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Právne činnosti, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
288k €
↗ +34.7% YoY
EBITDA · 2024
104k €
Čistý zisk · 2024
59k €
Aktíva spolu
757k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 6 399 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 136 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 104k 209k 316k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 288k € 104k € 59k € 757k € RUZ závierka
2023 214k € 53k € 15k € 639k € RUZ závierka
2022 83k € 26k € 5 261 € 639k € RUZ závierka
2021 89k € 40k € 29k € 516k € RUZ závierka
2020 57k € -128k € -132k € 504k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby288 tis. €214 tis. €83 tis. €89 tis. €57 tis. €78 tis. €
EBITDA104 tis. €53 tis. €26 tis. €40 tis. €-128 tis. €18 tis. €
EBITDA marža36.1 %24.6 %31.9 %44.8 %-225.8 %23.4 %
Čistý zisk59 tis. €15 tis. €5 tis. €29 tis. €-132 tis. €20 tis. €
Aktíva spolu757 tis. €639 tis. €639 tis. €516 tis. €504 tis. €660 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Oskar Chnápko
Od 2023-05-30
JO
Konateľ
JUDr. Oskar Chnápko
Od 2023-05-24
JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Juraj Koval
Od 2022-09-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Juraj Koval Konateľ 2006-05-18
JUDr. Juraj Koval Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-05-18 2022-09-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Oskar Chnápko
od 2023-12-15
Juraj Koval
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KOVAL & spol., advokátska kancelária, s.r.o.RPO
Sídlo
Komenského 3
Vznik
2006-05-18 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36648892RPO
DIČ
2022187574FS
IČ DPH
SK2022187574 · aktívneFS
NACE
6910 · Právne činnosti
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK6075000000004008015686FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 6 399 € celková hodnota 2024-09-24 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2012-06-15 Fond národného majetku SR Zmluva o poskytnutí právnych služieb 9 500 €
2024-09-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Bystrica Dohoda - Právo na prvé zamestnanie 6 399 €
2012-12-14 Fond národného majetku SR Zmluva o poskytnutí právnych službieb 0 €
2012-10-26 Fond národného majetku SR Zmluva o poskytnutí právnych služieb 0 €
2012-05-30 Fond národného majetku SR Zmluva o poskytnutí právnych služieb 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KOVAL & spol., advokátska kancelária, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36648892/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36648892/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36648892",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →