SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BARZZUZ s.r.o.

  • IČO36647951
  • DIČ2022167719
  • IČ DPHSK2022167719
  • NACE1083 · Spracov.čaju a kávy

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Spracov.čaju a kávy, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 93/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
674k €
↘ -3.0% YoY
EBITDA · 2024
-21k €
Čistý zisk · 2024
-41k €
Aktíva spolu
317k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
5
Σ 5 395 €
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 252k 504k 764k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 674k € -21k € -41k € 317k € RUZ závierka
2023 695k € -9 119 € -29k € 350k € RUZ závierka
2022 644k € -7 347 € -25k € 322k € RUZ závierka
2021 609k € 4 672 € -11k € 373k € RUZ závierka
2020 548k € 18k € 1 980 € 391k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby674 tis. €695 tis. €644 tis. €609 tis. €548 tis. €643 tis. €
EBITDA-21 tis. €-9 tis. €-7 tis. €5 tis. €18 tis. €38 tis. €
EBITDA marža-3.1 %-1.3 %-1.1 %0.8 %3.3 %6 %
Čistý zisk-41 tis. €-29 tis. €-25 tis. €-11 tis. €2 tis. €16 tis. €
Aktíva spolu317 tis. €350 tis. €322 tis. €373 tis. €391 tis. €363 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Marek Hudaček, PhD.
Od 2022-07-29
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Maroš Koštial
Od 2022-05-19
RM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Michal Štefanovič
Od 2022-05-19

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
RNDr. Michal Štefanovič Konateľ 2012-12-12
Mgr. Marek Hudaček, PhD. Konateľ 2006-04-13
Mgr. Marek Hudaček, PhD. Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2013-01-03 2022-07-28
Mgr. Marek Hudaček, PhD. Konateľ 2006-04-13 2018-01-09
Mgr. Maroš Koštial Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-13 2022-05-18
Mgr. PhD. Marek Hudaček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-13 2013-01-02
Mgr. PhD. Marek Hudaček Konateľ 2006-04-13 2013-01-02
RNDr. Michal Štefanovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-13 2022-05-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BARZZUZ s.r.o.RPO
Sídlo
Skuteckého 6865/19
Vznik
2006-04-13 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36647951RPO
DIČ
2022167719FS
IČ DPH
SK2022167719 · aktívneFS
NACE
1083 · Spracov.čaju a kávy
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK1809000000000303832197FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 5 395 € celková hodnota 2025-07-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-07-02 Národné osvetové centrum Zmluva o partnerskej spolupráci 2 731 €
2024-07-01 Národné osvetové centrum Zmluva o partnerskej spolupráci 2 664 €
2023-06-26 Národné osvetové centrum Zmluva o partnerskej spolupráci 0 €
2023-06-19 BARZZUZ s.r.o. DODATOK č. 2023/3 k Nájomnej zmluve č. 3/2018 zo dňa účinnosti 20.6.2018 0 €
2022-09-23 Slovenský ľudový umelecký kolektív Nájomná zmluva 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BARZZUZ s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36647951/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36647951/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36647951",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →