SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DaKra Zvolen s.r.o.
- IČO36645354
- DIČ2022117383
- IČ DPHSK2022117383
- NACE4740
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Zvolen, SK. Pôsobí v odvetví 4740, 5 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 67/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
680k €
↘ -12.2% YoY
EBITDA · 2024
43k €
Čistý zisk · 2024
-336 €
Aktíva spolu
328k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
5
Σ 36k €
Kredit
C· 67/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
67 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
75
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 680k € | 43k € | -336 € | 328k € | RUZ závierka |
| 2023 | 774k € | 40k € | 6 283 € | 290k € | RUZ závierka |
| 2022 | 753k € | 42k € | 5 700 € | 274k € | RUZ závierka |
| 2021 | 616k € | 29k € | 5 298 € | 234k € | RUZ závierka |
| 2020 | 486k € | 20k € | 7 248 € | 179k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 680 tis. € | 774 tis. € | 753 tis. € | 616 tis. € | 486 tis. € | 395 tis. € |
| EBITDA | 43 tis. € | 40 tis. € | 42 tis. € | 29 tis. € | 20 tis. € | 14 tis. € |
| EBITDA marža | 6.3 % | 5.1 % | 5.5 % | 4.8 % | 4.2 % | 3.6 % |
| Čistý zisk | -336 € | 6 tis. € | 6 tis. € | 5 tis. € | 7 tis. € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 328 tis. € | 290 tis. € | 274 tis. € | 234 tis. € | 179 tis. € | 188 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľudovít Danko
IĽ
Konateľ
Ing. Ľudovít Danko
IĽ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ľudovít Danko
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Iveta Kracinová | Konateľ | 2006-01-28 | 2009-09-10 |
| Iveta Kracinová | Konateľ | 2006-01-28 | 2014-07-24 |
| Iveta Kracinová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-28 | 2014-07-24 |
Sieť prepojení
Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
DaKra Zvolen s.r.o.RPO
Sídlo
Ružová 1360/44
Vznik
2006-01-28 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36645354RPO
DIČ
2022117383FS
IČ DPH
SK2022117383 · aktívneFS
NACE
4740
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Zvolen
Krajina
SK
IBAN
SK1811000000002624134196FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2012-10-12 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen | Dohoda o poskytnutí príspevku | 14k € |
| 2025-02-26 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 10k € |
| 2024-03-25 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 9 418 € |
| 2023-03-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 8 558 € |
| 2022-03-17 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 7 909 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DaKra Zvolen s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36645354/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36645354/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36645354", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →