AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ
🇸🇰 B-Aqua InfraSystems a. s.
- IČO36644340
- DIČ2022102830
- IČ DPHSK2022102830
- NACE3700 · Čistenie odpad.vôd
Akciová spoločnosť, registrovaná 2006, so sídlom v Slovenská Ľupča, SK. Pôsobí v odvetví Čistenie odpad.vôd.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.91 mil. €
Zisk 8 142 €
Zamestnanci
25–49
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.91mil. €
↗ +1.3% YoY
EBITDA · 2025
1.42mil. €
Čistý zisk · 2025
8 142 €
Aktíva spolu
9.56mil. €
Zamestnanci
25–49
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.91 mil. € | 1.42 mil. € | 8 142 € | 9.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3.85 mil. € | 1.57 mil. € | 226k € | 10.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 3.13 mil. € | 1.41 mil. € | 564k € | 10.8 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.28 mil. € | 733k € | 80k € | 11.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.13 mil. € | 870k € | 227k € | 6.72 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.91 M € | 3.85 M € | 3.13 M € | 2.28 M € | 2.13 M € | 2.04 M € |
| EBITDA | 1.42 M € | 1.57 M € | 1.41 M € | 733 tis. € | 870 tis. € | 666 tis. € |
| EBITDA marža | 36.3 % | 40.7 % | 44.9 % | 32.2 % | 40.9 % | 32.6 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 226 tis. € | 564 tis. € | 80 tis. € | 227 tis. € | -35 tis. € |
| Aktíva spolu | 9.56 M € | 10.23 M € | 10.80 M € | 11.22 M € | 6.72 M € | 6.57 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MJ
Člen dozorného orgánu
Mgr. Juraj Obuch
RM
Člen dozorného orgánu
RNDr. Marián Gono, MBA
RM
Člen predstavenstva
RNDr. Michaela Maľová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Marek Tarda | Člen dozorného orgánu | 2024-10-10 | — |
| Ing. Dana Halásová | Predseda predstavenstva | 2023-02-24 | — |
| Ing. Igor Minčev | Člen predstavenstva | 2023-02-24 | — |
| Ing. Slavomír Geleta | Člen dozorného orgánu | 2024-02-21 | 2026-03-26 |
| Ing. Slavomír Geleta | Člen dozorného orgánu | 2024-02-21 | 2026-03-18 |
| Ing. Roman Gašpar | Člen dozorného orgánu | 2022-05-30 | 2026-03-18 |
| Ing. Roman Gašpar | Člen dozorného orgánu | 2022-05-30 | 2026-03-26 |
| Ing. Ján Dzúrik | Člen dozorného orgánu | 2021-05-13 | 2024-10-10 |
| Ing. Ján Dzúrik | Člen dozorného orgánu | 2021-05-13 | 2024-10-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Dana Halásová
Michaela Maľová
Igor Minčev
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
B-Aqua InfraSystems a. s.RPO
Sídlo
Slovenská Ľupča 566
Vznik
2006-01-01 · 20 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36644340RPO
DIČ
2022102830FS
IČ DPH
SK2022102830 · aktívneFS
NACE
3700 · Čistenie odpad.vôd
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Slovenská Ľupča
Krajina
SK
IBAN
SK0909000000005222049646FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-11-06 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o budúcej zmluve o využití výsledkov riešenia projektu v praxi medzi žiadateľom a odberateľom výsledkov riešenia projektu | 0 € |
| 2014-11-05 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o budúcej zmluve o využití výsledkov riešenia projektu v praxi medzi žiadateľom a odberateľom výsledkov riešenia projektu | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
B-Aqua InfraSystems a. s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36644340/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36644340/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36644340", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →