SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DeTa DENT s.r.o.
- IČO36642720
- DIČ2022077849
- NACE8623 · Zubná lekárska prax
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Zubná lekárska prax, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
431k €
Zisk 46k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
431k €
↘ -31.3% YoY
EBITDA · 2025
111k €
Čistý zisk · 2025
46k €
Aktíva spolu
697k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
6
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 431k € | 111k € | 46k € | 697k € | RUZ závierka |
| 2024 | 628k € | 260k € | 162k € | 689k € | RUZ závierka |
| 2023 | 710k € | 263k € | 162k € | 585k € | RUZ závierka |
| 2022 | 707k € | 315k € | 206k € | 527k € | RUZ závierka |
| 2021 | 785k € | 89k € | 27k € | 354k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 431 tis. € | 628 tis. € | 710 tis. € | 707 tis. € | 785 tis. € | 145 tis. € |
| EBITDA | 111 tis. € | 260 tis. € | 263 tis. € | 315 tis. € | 89 tis. € | 52 tis. € |
| EBITDA marža | 25.6 % | 41.5 % | 37 % | 44.5 % | 11.4 % | 35.9 % |
| Čistý zisk | 46 tis. € | 162 tis. € | 162 tis. € | 206 tis. € | 27 tis. € | 28 tis. € |
| Aktíva spolu | 697 tis. € | 689 tis. € | 585 tis. € | 527 tis. € | 354 tis. € | 198 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
František Křížek
VD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Viktória Demidowa
TD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tarasz Dracs
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Kostiantyn Habuniia | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-03-01 | — |
| Ing. Martin Štefaňák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-04-08 | — |
| Mykola Lendiel | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-04-08 | — |
| Ing. Martin Štefaňák | Konateľ | 2020-02-20 | — |
| Jeno Hubis | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-06-17 | 2024-12-02 |
| MDDr. Vladimír Demidov | Konateľ | 2022-11-04 | 2023-10-05 |
| MDDr. Vladimír Demidov | Konateľ | 2022-11-04 | 2023-08-31 |
| Irén Szabó | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-11-27 | 2024-12-02 |
| Ing. Daniel Tabačko | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-04-08 | 2022-11-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
DeTa DENT s.r.o.RPO
Sídlo
Kyjevské námestie 8/14535
Vznik
2005-11-09 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36642720RPO
DIČ
2022077849FS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-06-24 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-26 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-06-25 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-05-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2021-12-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DeTa DENT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36642720/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36642720/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36642720", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →