🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Lučenec · SK

ESV plus, s.r.o.

IČO36642321DIČ2022079939IČ DPHSK2022079939NACE4761 · Maloobchod s knihamiEST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
829k €
↗ +16.7% YoY
EBITDA · 2025
58k €
Čistý zisk · 2025
-3 668 €
Aktíva spolu
729k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
1
Σ 3 406 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ESV plus, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 361k 722k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 829k € 58k € -3 668 € 729k € RUZ závierka
2024 711k € 59k € 699 € 785k € RUZ závierka
2023 990k € 93k € -7 277 € 866k € RUZ závierka
2022 994k € 111k € 2 378 € 879k € RUZ závierka
2021 962k € 152k € 38k € 890k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby829 tis. €711 tis. €990 tis. €994 tis. €962 tis. €713 tis. €
EBITDA58 tis. €59 tis. €93 tis. €111 tis. €152 tis. €60 tis. €
EBITDA marža7 %8.3 %9.4 %11.2 %15.8 %8.4 %
Čistý zisk-4 tis. €699 €-7 tis. €2 tis. €38 tis. €-19 tis. €
Aktíva spolu729 tis. €785 tis. €866 tis. €879 tis. €890 tis. €825 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 3 406 € celková hodnota 2022-06-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-05-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dohoda č. 17/29/050/29 o poskytnutí príspevku na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 31k €
2019-02-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta pre znevýhodnených UoZ vo veku 50 rokov a viac v rámci národného projektu "Chceme byť aktívni na trhu práce (50+)" podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z.z. o službác 18k €
2013-08-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dohoda č. 80/XXI/2013/§54 o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest podľa § 54 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 16k €
2017-11-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dohoda č. 17/29/054/210 o poskytnutí finančných príspevkov na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu ,,Šanca pre mladých" podľa §54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zá 6 169 €
2022-06-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Lučenec Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 3 406 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

SM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Stanislav Markotán
Od 2022-09-07
SM
Konateľ
Stanislav Markotán
Od 2005-10-26
SM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Stanislav Markotán
Od 2005-10-26
Do 2022-09-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Stanislav Markotán
od 2020-12-11 · do 2024-09-20
Stanislav Markotán
od 2017-01-31 · do 2017-09-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ESV plus, s.r.o.RPO
Sídlo
Potočná 145/43
Vznik
2005-10-26 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36642321RPO
DIČ
2022079939FS
IČ DPH
SK2022079939 · aktívneFS
NACE
4761 · Maloobchod s knihami
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Lučenec
Krajina
SK
IBAN
SK4802000000002081506757FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36642321/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36642321/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36642321",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.