SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Dr.Max 207 s.r.o.

  • IČO36641138
  • DIČ2022057015
  • IČ DPHSK7120000195
  • NACE4773 · Lekárne

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Košice, SK. Pôsobí v odvetví Lekárne, 9 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.39mil. €
↗ +5.6% YoY
EBITDA · 2025
120k €
Čistý zisk · 2025
55k €
Aktíva spolu
1.23mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
9
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 485 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 95
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.39 mil. € 120k € 55k € 1.23 mil. € RUZ závierka
2024 3.21 mil. € 130k € 65k € 1.22 mil. € RUZ závierka
2023 2.5 mil. € 61k € 25k € 1.05 mil. € RUZ závierka
2022 2.72 mil. € 95k € 70k € 1.04 mil. € RUZ závierka
2021 2.41 mil. € 39k € 25k € 714k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.39 M €3.21 M €2.50 M €2.72 M €2.41 M €2.23 M €
EBITDA120 tis. €130 tis. €61 tis. €95 tis. €39 tis. €46 tis. €
EBITDA marža3.5 %4 %2.4 %3.5 %1.6 %2.1 %
Čistý zisk55 tis. €65 tis. €25 tis. €70 tis. €25 tis. €29 tis. €
Aktíva spolu1.23 M €1.22 M €1.05 M €1.04 M €714 tis. €757 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Konateľ
Ing. Marián Jánoš, MBA
Od 2023-06-01
IJ
Konateľ
Ing. Jaroslav Kypr
Od 2022-04-01
MB
Konateľ
Mgr. Branislav Chmela, MBA
Od 2020-05-01
Do 2022-06-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Branislav Chmela, MBA Konateľ 2020-05-01 2022-04-01
Ing. Andrej Križan Konateľ 2018-05-04 2022-06-27
Ing. Andrej Križan Konateľ 2018-05-04 2022-04-01
Ing. Jan Žák Konateľ 2018-03-01 2023-06-01
Ing. Jan Žák Konateľ 2018-03-01 2023-06-27
Jan Žák Konateľ 2018-03-01 2022-06-27
Jan Žák Konateľ 2018-03-01 2021-08-23
Ing. Marián Hodák Konateľ 2013-01-01 2018-05-03
Ing. Marián Hodák Konateľ 2013-01-01 2018-06-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marek Peterčák
od 2023-09-13
Michal Vrzgula
od 2023-09-13
Jakub Haščák
od 2021-06-22
Martin Haščák
od 2021-06-22
Valeria Haščáková
od 2021-06-22
Marek Dospiva
od 2017-07-13
Jaroslav Haščák
od 2017-07-13
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 12 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Dr.Max 207 s.r.o.RPO
Sídlo
Moldavská cesta 8/A
Vznik
2005-09-14 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36641138RPO
DIČ
2022057015FS
IČ DPH
SK7120000195 · aktívneFS
NACE
4773 · Lekárne
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
9 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-12-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-12-02 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-12-03 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-07-25 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-12-28 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-02-20 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Dr.Max 207 s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36641138/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36641138/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36641138",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →